Elegancki dąb w oprawie z czarnego szkła. Taki własnie jest najnowszy pomysł Black Red White na meble do nowoczesnego salonu i jadalni. Sprawdź, czy ci się spodobają!

Kolekcja mebli Arosa składa się z 9 elementów: komody, szafki RTV, 2 witryn, stołu, krzesła, ławy oraz półki i szafki wiszącej. Meble pokryte naturalnym dębowym fornirem zdobią czarne elementy z hartowanego szkła. Geometryczną linię mebli podkreślają pogrubiane boki, a czarne szkło na frontach dodaje im nowoczesności i subtelnej elegancji.

Meble Arosa to 9 segmentów, które sprawdzą się w aranżacji salonu i jadalni. Miejsce do przechowywania zapewnia pojemna komoda oraz wisząca szafka i półka. Dwie eleganckie witryny mają mocne fronty ze szkła hartowanego i energooszczędne oświetlenie typu LED, które pomoże efektownie wyeksponować piękną zastawę lub inne dekoracje.

W stworzeniu małego kina domowego pomoże szafka RTV i kompaktowa ława z dodatkową dolną półką. Wspólne posiłki w rodzinnym gronie zjemy przy stole z czarnym szklanym blatem, siedząc na wygodnych krzesłach.

Wszystkie meble Arosa wyposażono w markowe zawiasy i prowadnice z systemem cichego domykania, aby cieszyły nie tylko urodą, lecz także wygoda codziennego użytkowania.

źródło i zdjęcia: Black Red White