Masz w domu gaśnicę? Malowane w dekoracyjne wzory gaśnice Ogniochronu to świetny pomysł, by połączyć estetykę wnętrza i bezpieczeństwo przeciwpożarowe. Dobierz więc sobie gaśnicę do wystroju wnętrza!

Bądźmy szczerzy, wszyscy mamy w domach kuchenki i różne urządzenia elektryczne, które mogą stać się przyczyną pożaru, wielu także kominki, a gaśnica należy do rzadkości. Zwłaszcza umieszczona w widocznym i łatwo dostępnym miejscu. Wydaje nam się, że zagrożenie pożarem nas nie dotyczy, a akcent w kolorze strażackiej czerwieni jakoś kiepsko się komponuje z wystrojem kuchni czy salonu. A tymczasem, jak podaje portal straz.gov.pl, w 2015 roku w Polsce odnotowano prawie 30 tys. pożarów mieszkań. To znacznie więcej niż rok i dwa lata wcześniej. Ogień łatwo wymyka się spod kontroli, szybko rozprzestrzenia i powoduje nieodwracalne straty. To ogromne zagrożenie dla ludzkiego życia i zdrowia. A często można by niebezpieczeństwo zdusić w zarodku, gdybyśmy tylko pod ręką mieli gaśnicę.

By przełamać naszą niechęć do sprzętu gaśniczego KZWM Ogniochron S.A. wyprodukowało całkiem nowe gaśnice domowe - praktyczne, niewielkie i designerskie. Gaśnice ze wzorem łowickim, dalmatyńczyka oraz kalendarza łatwo wpiszą się w wystrój każdego wnętrza, a mogą nawet stać się oryginalną ich ozdobą! Do gaśnicy z nadrukowanym kalendarzem (nazwy miesięcy, dni miesiąca i tygodnia) dołączono 3 magnesy, którymi można oznaczyć bieżącą datę. Idealny gadżet na biurko lub kuchenny stół :)

- Urządzenie sprawdzi się w kuchni czy salonie z kominkiem. Dzięki oryginalnemu designowi idealnie wpasuje się w przestrzeń mieszkania, a przede wszystkim zapewni bezpieczeństwo - mówi Agnieszka Otfinowska z KZWM Ogniochron S.A. 

Designerskie gaśnice Ogniochronu są przeznaczone do gaszenia pożarów w zarodku i można je wielokrotnie napełniać. Z ich użyciem poradzi sobie każda dorosła osoba, bo nie wymaga to żadnego przeszkolenia. Cena bezpieczeństwa nie jest wysoka, bo za gaśnicę w dekoracyjnym malowaniu w sklepie www.gasnicedomowe.pl zapłacimy 39-49 zł. Jeśli więc szukasz oryginalnego prezentu na parapetówkę, to już wiesz, co kupić! I nie zapomnij o jednej dla siebie.

źródło i zdjęcia: KZWM Ogniochron S.A.