Niewidoczne ościeżnice sprawiające, że ściany tworzą z drzwiami jedną płaszczyznę - to coraz bardziej popularny trend w aranżacji nowoczesnych pomieszczeń. Podkreślają wyjątkowy charakter wnętrza, a także optycznie powiększają metraż.

Nowoczesny design drzwi

Niewidoczne ościeżnice to coraz bardziej popularne rozwiązanie przy aranżacji wnętrz. Szczególnie tych minimalistycznych i nowoczesnych. Przykładem jest niewidoczna ościeżnica Sara Pro od Invado, która wprowadza zupełnie nową jakość w urządzaniu pomieszczeń. Niewidoczna gołym okiem sprawia, że pomieszczenie nabiera lekkości i optycznie powiększa jego metraż. 

Sara Pro zewnętrzna i wewnętrzna

W ofercie Invado ościeżnica Sara Pro występuje w wersji zewnętrznej i wewnętrznej. Sara Pro zewnętrza to ościeżnica pojedyncza mocowana do ściany gipsowo - kartonowej lub murowanej. Montowana jest ona na dwa zawiasy, które w tym przypadku otwierane będą 180˚ na zewnątrz. Z kolei Sara Pro wewnętrzna to ościeżnica niewidoczna montowana na dwa zawiasy do ściany gipsowo - kartonowej lub murowanej. W tym przypadku drzwi otwierane będą 90˚ do wewnątrz. Przygotowane do niej drzwi Norma Decor 1 od Invado należą do klasycznych drzwi płaskich. Charakteryzują się wysoką estetyką i dobrą jakością, a przy tym sprawiają, że każde pomieszczenie nabiera „domowego” charakteru.