Świeże propozycje, motywacja do działania i wymiana doświadczeń - już niebawem startuje kolejne ważne wydarzenie dla branży wnętrzarskiej - targi Home Decor. W dniach 14 - 17 marca 2017 r. Pufa Design wraz z Dystrybucją Designu zaprasza architektów, projektantów i przedstawicieli biznesowych do Poznania.

Tegoroczna koncepcja uczestnictwa Pufa Design na targach opiera się na współdziałaniu trzech kluczowych filarów. Po pierwsze znakomite wzornictwo, po drugie starannie wyselekcjonowany dobór marek, po trzecie dobrze zaplanowany model współpracy biznesowej. 

Na stoisku Pufa Design przedstawione zostaną nowe kolekcje brandu Vita Copenhagen. Jest to świeży i innowacyjny koncept na budowanie oświetlenia, który obejmuje linie unikatowych lamp wraz z kolekcją dodatków i akcesoriów do aranżowania światła. To produkty o wysokim potencjale wzorniczym na przystępnym poziomie cenowym. Co nowego proponuje Vita Copenhagen w 2017 roku?

Powrót do skandynawskich tradycji w postaci lampy Alva, reedycje udanych klasyków - nowa biała odsłona kolorystyczna lamp Acorn, Shade - zaskakujący gadżet, który może wiele zrobić z żarówką, oraz system zawieszenia podsufitowego Cannonball. Po raz pierwszy na targach pojawi się nowy model lampy Eos Light Brown w rozmiarze Large.

W skandynawskim klimacie utrzymana jest też wiosenna odsłona dywanów szwedzkiej marki Pappelina. To mało znany w Polsce sposób na aranżowanie parkietów, posadzek czy podłóg wylewkowych. Produkty Pappelina są synonimem szwedzkiej tradycji dywanów tkanych ze wstążki z tworzywa, rodzimej produkcji i charakterystycznego wzornictwa bazującego na geometrii i kolorze. Funkcjonalne dywany i chodniki Pappelina są łatwe w utrzymaniu, hipoalergiczne, komfortowe w codziennym życiu. Wiosenna kolekcja to dywany Svea i Mono - wybrane modele zaprezentowane zostaną na Home Decor.

Potencjał architektoniczny lamp Grupa Products doceniły znane nazwiska w branży projektowania wnętrz. Arigato, Model i kolekcja Ili Ili to produkty wysoce przemyślane, precyzyjnie skonstruowane, które zamykają światło w bardzo minimalistyczne formy. Wszystkie modele lamp produkowane są ręcznie przez doświadczonych rzemieślników w Chorwacji. Oprócz lamp na targach będą jeszcze prezentowane stoliki Dot.

Studio projektowe i manufaktura lamp działająca pod marką Dreizehngrad (Trzynaście Stopni) to kolejna propozycja na rzemieślniczo wykonane oświetlenie. Przy współpracy z projektantami Kaschkasch powstał model lampy wiszącej DUB, na Home Decor pokazana zostanie jej turkusowa odsłona.

Zapraszamy kontrahentów biznesowych szukających produktów ukierunkowanych na osiągnięcie unikatowego i mocnego wzorniczo portfolio sprzedażowego z markami o dużym potencjale rozwoju. 

Pufa Design & Dystrybucja Designu 

Targi Home Decor, 14-17.03.2017

Stoisko 101 / Antresola / Hala 6A

Międzynarodowe Targi Poznańskie