Listwy przypodłogowe to kropka nad "i" wykończenia każdego mieszkania. Stanowią praktyczny, a jednocześnie dekoracyjny element wnętrza. Tak jak kolekcja Prestige od Invado, która doskonale wpisuje się w aktualne trendy, oferując aż sześć stylowych modeli listew.

Listwy przypodłogowe, to jeden z tych elementów, który dopełnia całą aranżację mieszkania, dlatego nie może ich zabraknąć w perfekcyjnie urządzonym mieszkaniu. Można za nimi w prosty sposób schować biegnące przez pokój kable, a przez to uporządkować przestrzeń. Jednocześnie stanowią widoczny element dekoracyjny domu.

- Oferujemy sześć wzorów wysokich listew przypodłogowych w kolorze białym lub dowolnym innym z palety RAL, w fornirze i okleinie dekoracyjnej. Można je także pomalować samodzielnie na dowolny kolor - mówi Adam Hucz, odpowiedzialny za markę Invado.

Poszczególne listwy Prestige różnią się między sobą sposobem wyprofilowania. W ofercie Invado występują modele zupełnie proste, z niewielkimi żłobieniami oraz bardziej ozdobne.

Listwy przypodłogowe Invado z kolekcji Prestige są wykonane z MDF i pokryte okleiną. Można je zamontować za pomocą kleju lub na specjalnych klamrach. Wykorzystując ten drugi sposób, bez problemu, w dowolnym momencie listwy można zdemontować, co przydaje się kiedy chcemy schować kolejne kable lub decydujemy się na malowanie ścian.

Listwy przypodłogowe Prestige
Producent: Invado
Cena: od 14 złotych za szt.
www.invado.pl
https://www.invado.pl/produkty/listwy-przypodlogowe/kolekcja-prestige