W końcu możesz mieć pewność, że Twoje dywany będą tak czyste, jak tego chcesz. Nowe modele odkurzaczy Tefal zostały stworzone pod kątem najbardziej wymagających osób. Idealnie sprawdzą się w tych domach, w których dzieci lubią bawić się na dywanie czy podłodze oraz tam, gdzie kluczowa jest wysoka skuteczność przy oszczędności energii. Oba modele cechuje najwyższej klasy efektywność 4AAAA, którą w domowych warunkach można sprawdzić w ramach promocji Satysfakcja Gwarantowana.

Dwa nowe modele odkurzaczy TEFAL to SILENCE FORCE 4A TW6477 oraz XTREM POWER CYCLONIC 4A TW6951. Co je łączy? Przede wszystkim, najwyższa efektywność 4AAAA udokumentowana na etykiecie energetycznej, dzięki której można porównać parametry odkurzaczy i wybrać najbardziej odpowiedni dla swoich potrzeb. Na etykietach znajduje się informacja o skuteczności odkurzania na podłodze i dywanie, efektywności energetycznej, reemisji kurzu oraz o poziomie hałasu.

Co oznacza dokładnie 4AAAA?

  1. "A" to najwyższa klasa skuteczności w odkurzaniu podłóg,
  2. "A" to najwyższa klasa skuteczności w odkurzaniu dywanów, w obu przypadkach maksymalną skuteczność zapewnia dwupozycyjna szczotka (2w1) Deep Clean Head do dywanów i podłóg, której nie trzeba zmieniać w trakcie odkurzania.
  3. "A" to najwyższa klasa filtracji kurzu, dzięki wielopoziomowemu systemowi filtracji, który wychwytuje aż > 99,99% pochłanianego kurzu.
  4. "A" to najwyższa klasa efektywności energetycznej, gdyż energooszczędny silnik EffiTech o mocy 750W zużywa mniej energii, zapewniając jednocześnie najwyższą skuteczność zbierania kurzu.

Dla rodziców, którzy chcą spożytkować czas podczas drzemki malucha i odkurzyć swoje mieszkanie, idealną propozycją będzie Tefal Silence Force 4A TW6477. Świetnie sprawdza się w rodzinach z małymi dziećmi ponieważ jest ekstremalnie cichy – dzięki nowej technologii EXTREME SILENCE, odkurzacz pracuje tak cicho, że zastanawiasz się, czy naprawdę jest włączony. Skuteczność zbierania kurzu nie pozostawia jednak żadnych wątpliwości!

Ten odkurzacz workowy posiada innowacyjny worek HYGIENE+, który filtruje aż 99,99% kurzu. Worek ma specjalną wbudowaną samozamykającą się klapkę, która sprawia, że jest to bardziej higieniczne rozwiązanie niż tradycyjne worki, ponieważ eliminuje chmury kurzu podczas jego wymieniania. Worek Hygiene+ o tak wysokiej filtracji zapewnia także najlepszą ochronę przed alergenami.

Dla osób, które nie chcą martwić się o dodatkowe koszty wymiany worków lub po prostu nie chcą pamiętać o konieczności wymiany worków, ale są równie wymagające pod kątem efektywności, polecamy model Tefal Xtrem Power Cyclonic 4A TW6951. Podobnie jak model Silence Force 4A TW6477, ten także posiada efektywność klasy 4A, co oznacza najwyższą klasę skuteczności w odkurzaniu podłóg, a także dywanów, najwyższą klasę filtracji kurzu oraz najwyższą klasę efektywności energetycznej.

Marka Tefal zadbała o gwarancję satysfakcji z oferowanych odkurzaczy. Teraz można przetestować wybrany model, a jeśli nie spełni oczekiwań zwrócić w ciągu 30 dni. Więcej na: www.tefal.pl/satysfakcjaodkurzacze.

Ceny nowych modeli:

  • Silence Force 4A TW6477 - 1249 zł, 
  • Xtrem Power Cyclonic 4A TW6951 - 749 zł.