Po salonie i kuchni przyszedł czas na łazienkę – stała się ona jedną z wizytówek współczesnego domu, wiodącym pomieszczeniem, intymną przestrzenią, którą udostępniamy znajomym. Jest ona jednocześnie odzwierciedleniem naszego dobrego gustu i smaku. Naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających w zakresie designu i jakości tej strefy wyszła nowa marka Hush Lab, która kieruje swoje produkty do osób wrażliwych na piękno i detale, pragnących otaczać się rozwiązaniami ciekawszymi niż standard.

Markę tworzą cztery segmenty łazienkowego wyposażenia: ceramika, armatura, ogrzewanie oraz urzekające produkty wykonane z kamienia mielonego. Oferta zawiera kilkadziesiąt propozycji wygodnych i unikatowych umywalek, ponadto niezwykłe w formie i wykonaniu wanny, linię misek i bidetów do nowoczesnej łazienki, oraz wysublimowane brodziki, które definiują nowoczesną strefę prysznicową na najwyższym poziomie. 

Jako uzupełnienie powyższego wachlarza produktów, Hush Lab proponuje duży wybór baterii do umywalek, wanien i pryszniców, bidetów, oraz akcesoria niezbędne w stworzeniu kompletnej i funkcjonalnej, a zarazem wyróżniającej się jakością łazienki.

W ramach oferty umywalek i wanien znajdziemy wyjątkowe rozwiązanie - elementy wyposażenia wykonane w unikatowej technologii kamienia mielonego. Wyroby stworzone dzięki temu rozwiązaniu są ciepłe w dotyku i dodają subtelnej elegancji i wyrafinowania dzięki matowemu wykończeniu.

W rodzinie Hush Lab znaleźć można także starannie wyselekcjonowane serie grzejników dekoracyjnych i łazienkowych, wyróżniające się minimalizmem i prostotą, która czyni z nich osobliwe dzieło sztuki we wnętrzu każdego domu.

Produkty marki projektowane są z pasją i dbałością o każdy szczegół. Zgodnie z najwyższymi standardami produkcji i weryfikacji jakości. Wszystko po to aby spełnić oczekiwania najbardziej świadomych i wymagających odbiorców, którzy pragną by ich łazienka była wyjątkowa i niepowtarzalna a przede wszystkim podkreślała indywidualizm ich właścicieli.

Kolekcja została stworzona przez polskich pasjonatów designu a produkcja w całości wykonywana jest we Włoszech, Portugalii i w Polsce.