Z pomocą wszystkim miłośnikom smażonych potraw przychodzi marka Florina. Patelnia Oil Control to jedyna na rynku patelnia z inteligentnym systemem kontroli oleju.

Wewnątrz naczynia znajdują się dwa wyraźne okręgi, do których (w zależności od zapotrzebowania i rodzaju potrawy), wlewa się 5 lub 10 gramów tłuszczu. Dzięki temu, można kontrolować ilość spożywanych tłuszczów i przyjmowanych kalorii. Dodatkowo, patelnia Oil Control wyposażona jest w unikatową powłokę o trójwarstwowej strukturze - Teflon™ Radiance.

Zawiera ona cząsteczki ferromagnetycznej stali nierdzewnej, które przyspieszają proces nagrzewania się naczynia aż o 25%, tym samym obniżając również o ¼ zużycie energii. Dzięki tej innowacji, skraca się proces smażenia, co znacząco wpływa na walory zdrowotne i smakowe przygotowywanych potraw. Mięso podczas smażenia wchłania aż 70% tłuszczu, podobnie racuchy, naleśniki i inne popularne potrawy, dlatego krótkie smażenie na zbilansowanej ilości tłuszczu to sekret zdrowia i dobrego smaku. 

Najwyższej jakości patelnia Oil Control Florina jest odporna na ścieranie i zarysowania, a dzięki nowoczesnemu designowi i gładkim powierzchniom, bardzo łatwo ją pielęgnować i utrzymać w czystości. Doskonale sprawdza się na wszystkich typach kuchni. Ze względu na zwiększoną wydajność, szczególnie polecana jest do użycia na płytach indukcyjnych.

Patelnia Oil Control Florina w zestawie z olejem rzepakowym „Kujawski ze smakiem”

Cena: rozmiar 20 cm 109,99 zł, rozmiar 24 cm 129,99 zł, rozmiar 28 cm 149,99 zł

http://www.florentyna.com.pl