W dniach 15-18 lutego 2018 r. odbędzie się III edycja 4 Design Days w Katowicach. Wydarzenie to będzie kilkudniową ucztą zarówno dla koneserów, jak i amatorów dobrego projektowania w obszarze architektury, wzornictwa, nowych technologii, rynku nieruchomości i rozwoju miast.

Wśród wystawców i prelegentów nie zabraknie firmy Comitor, która wraz z dystrybuowanymi przez siebie markami Blanco oraz Novy jest też oficjalnym sponsorem tegorocznego 4DD. Comitor zaprasza na stoiska obu marek, prelekcje oraz specjalne spotkania dedykowane architektom.

Comitor od 24 lat specjalizuje się w dziedzinie wyposażenia kuchennego. Bogaty asortyment firmy obejmuje podstawowe oraz ekskluzywne propozycje do domu, a także profesjonalne rozwiązania dedykowane gastronomii. Nowoczesne zlewozmywaki i baterie czy inteligentne urządzenia AGD oferowane przez Comitora wprowadzają do kuchni nową jakoś , a ponadto inspirują do poszukiwania kolejnych wyzwań kulinarnych. Innowacyjne rozwiązania systemowe urzekają dodatkowymi funkcjami i udogodnieniami, które ułatwiają wykonywanie codziennych czynności w kuchni.

Nieustanna chęć doskonalenia i rozwoju sprawiła, że rok 2017 należał do bardzo pracowitych dla Comitora. Był to rok pełen nowości wpisujących się w obowiązujące trendy, a jednocześnie rok licznych aktywności firmy. Comitor pojawił się na najważniejszych wydarzeniach związanych z designem i wyposażeniem wnętrz, jak targi Meble Polska 2017 w Poznaniu czy Warsaw Home Expo. Po raz pierwszy uczestniczył także wraz z marką Küppersbusch w prestiżowym Łódź Design Festival. Firma zainicjowała cykl szkoleń „Design Od Kuchni” skierowanych do architektów i projektantów wnętrz oraz nawiązała współpracę z pierwszym pokazowym domem inteligentnym Black House APA w Gliwicach.

Bieżący rok Comitor rozpoczyna udziałem w 4DD, największym w Europie Środkowo-Wschodniej wydarzeniu z branży wnętrzarskiej. 12 tys. m2 powierzchni Międzynarodowego Centrum Kongresowego oraz po raz pierwszy katowickiego Spodka stworzy wielopłaszczyznową platformę wymiany i dyskusji dla ponad 300 wystawców, 5 000 gości biznesowych i 20 000 zwiedzających. Po raz kolejny wydarzenie przybierze formułę dwóch dni przeznaczonych dla branży oraz dwóch dni otwartych dla wszystkich zainteresowanych. 4DD to ponad 50 paneli dyskusyjnych, a także liczne projekty towarzyszące.

Comitor pojawi się na katowickich targach w kilku odsłonach. Firma przygotowała dla odwiedzających 2 stoiska. Pierwsze dedykowane marce Blanco, pozwoli w praktyce przekonać się o jakości i funkcjonalności jej asortymentu, a także zapoznać się z najnowszymi modelami zlewozmywaków, baterii oraz akcesoriów kuchennych. Druga ekspozycja zostanie poświęcona belgijskiej marce Novy, pionierowi w dziedzinie cichej i skutecznej wentylacji. Comitor na swoim stoisku planuje także szereg prezentacji i spotkań z architektami i projektantami, które przybliżą tematykę rozwiązań typu smart house, uwzględniając nowości, ciekawe inspiracje, a także praktyczne ujęcie. Firma weźmie także udział w 2 panelach dyskusyjnych poświęconych świadomemu projektowaniu strefy kuchennej oraz inteligentnym i komfortowym rozwiązaniom w domu.

Firmę Comitor będzie można odwiedzić na 4DD w dniach 15-18.02.2018:

  • Blanco - Spodek, PS 31
  • Novy - MCK, HD 15

A także do udziału w panelach:

  • Projekt kuchnia - prezentacje i dyskusja/ 15.02.2018 w godz.: 14:00-15:30/
  • Inteligentny dom. Inteligentne, energooszczędne i komfortowe – takie będą mieszkania przyszłości / 16.02.2018 w godz.: 10:00-11:30/