Minimalizm to trend, który od wielu sezonów wiedzie prym. W połączeniu z funkcjonalnymi rozwiązaniami sprawia, że przestrzeń jest nie tylko estetyczna, ale też spełnia oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników. Kolekcja GROHE Lineare utrzymana jest w wysublimowanym i atrakcyjnym stylu o kosmopolitycznym charakterze. Odświeżony design klasycznych baterii łączy wysoką funkcjonalność wyrażoną w smukłej i delikatnej formie. Linię tę wyróżnia idealne dopasowanie dwóch prostych, geometrycznych struktur: cylindrycznego korpusu oraz prostokątnej formy dźwigni i wylewki, które razem tworzą harmonijną kompozycję.

Cechą, która wyróżnia linię Lineare są jej niewielkie rozmiary i wyraźnie zarysowany korpus. Są to baterie o wyjątkowych proporcjach, łączące najsmuklejszy z dostępnych korpusów baterii w portfolio marki GROHE z subtelnie schowaną dźwignią. Estetyka linii Lineare to połączenie cylindrycznych kształtów i eleganckich prostych krawędzi, którym zawdzięcza atrakcyjny i zarazem delikatny wygląd.

Gładkie przejścia dodają bateriom uniwersalnego wdzięku, czyniąc z nich idealny wybór dla możliwie najszerszej oferty zarówno kwadratowych jak i okrągłych umywalek. To nadaje linii Lineare uniwersalny kontekst architektoniczny, dzięki któremu baterie pasują zatem zarówno do miękkiej, delikatnej ceramiki, którą charakteryzują zaokrąglone kształty, jak również do klasyczne rozwiązania, odpowiadające ceramice geometrycznej, kwadratowej.

Udoskonalenie ponadczasowej klasyki

Poza odświeżeniem wyglądu baterii obecnej na rynku od 10 lat, GROHE udoskonaliła linię również w zakresie obsługi produktów, m.in. umiejscowienie wylewki wyżej gwarantuje szerszy zasięg i pozwala na wygodniejsze mycie rąk co równa się wygodniejszej obsłudze.

Oferta zawiera baterię umywalkową z obrotową wylewką, wolnostojącą baterię wannową, baterię do montażu ściennego, a także wersję dla umywalek z trzema otworami. Dostępne są różne wersje powłok, od lśniącego chromu po matową wersję SuperSteel.