Ceramika Paradyż rozpoczyna cykl spotkań skierowanych do architektów, projektantów wnętrz oraz innych specjalistów związanych z branżą. W ramach projektu Virtus Studio od marca do listopada odbędzie się osiem konferencji, podczas których przedstawiciel firmy przedstawi prezentację w ramach dwóch obszarów tematycznych: "Architektura Komercyjna" oraz "Architektura Obiekty Użyteczności Publicznej". Pierwsze spotkanie odbyło się 15 marca we Wrocławiu.

Virtus Studio to organizator wydarzeń związanych z architekturą i projektowaniem (targi, konferencje, spotkania), które odbywają się w całej Polsce. Spotkania stanowią świetną okazję do nawiązania relacji między producentami a architektami i projektantami, którzy poszukują rozwiązań technologicznych, nowości produktowych oraz bezpośrednich kontaktów z przedstawicielami firm. W ramach tego projektu podczas wystąpienia tematycznego pod tytułem "TRENDY? - NATURALNIE", Ceramika Paradyż przedstawi aktualnie panujące trendy na rynku oraz zaprezentuje odpowiadające im nowości produktowe producenta.

"Wiemy, jak ważnym ogniwem pomiędzy producentem a Klientem są architekci i projektanci wnętrz. Dlatego oprócz wielu rodzaju materiałów i narzędzi powstających z myślą o specyficznych potrzebach tej grupy (np. uruchomiony niedawno system do projektowania BIM), uznaliśmy, iż udział w projekcie Virtus Studio to świetna okazja do bezpośrednich spotkań, które pozwolą nam się bliżej poznać i lepiej zrozumieć wzajemne potrzeby - mówi Rafał Doleciński, Specjalista ds. Komunikacji z Architektami Ceramiki Paradyż.

Wydarzenia w ramach Virtus Studio w z udziałem przedstawiciela Ceramiki Paradyż będą miały miejsce w następujących miastach:
Wrocław (15 marca), Trójmiasto (18 maja), Kraków (13 czerwca), Katowice (20 czerwca), Warszawa (13 września i 18 października), Poznań (25 października) i Kraków (29 listopada).