Freya to kolekcja eleganckich baterii kuchennych przeznaczonych do zlewozmywaków granitowych. Do kolekcji dołączyły cztery nowe modele baterii stojących wyposażone w obrotowe wylewki i regulatory ceramiczne. Ich charakterystyczną cechą są wylewki w dwóch modnych kształtach oraz niewielki nowoczesny uchwyt.

W linii Freya znajdują się również dwie baterie zlewozmywakowe stojące z obrotowymi wylewkami i regulatorami ceramicznymi oraz dwie baterie zlewozmywakowe stojące wyposażone w wyciągane natryski, regulatory ceramiczne, automatyczne przełączniki natrysk/strumień oraz obrotowe wylewki. Wszystkie baterie dostępne są w dwóch wersjach kolorystycznych: piasek i grafit. Dekoracyjna powierzchnia, przypominająca strukturę granitu i efektowna, subtelnie zaokrąglona forma baterii wspaniale komponują się z dostępnymi w ofercie FERRO zlewozmywakami granitowymi.

Granitowy zlewozmywak odznacza się wieloma użytkowymi zaletami. Wspaniale ozdabia kuchnię, sprawiając, iż staje się ona wnętrzem o wyjątkowych walorach estetycznych. Naturalny wygląd i piękne barwy nawiązujące do świata przyrody wprowadzają do pomieszczenia niepowtarzalną atmosferę.

Zlewozmywaki występują w trzech wariantach kolorystycznych: w piaskowym, białym i grafitowym. Nowoczesna technologia produkcji sprawia, iż są one odporne na wysoką temperaturę, ścieranie, pęknięcia i zabrudzenia. Posiadają 10-letnią gwarancję użytkowania. W ofercie znajdują się zlewy prostokątne, kwadratowe i okrągłe w wersji jednokomorowej, półtorakomorowej i dwukomorowej. Do każdego dołączony jest praktyczny szablon pozwalający na wycięcie otworów w blacie i syfon ze sterowaniem automatycznego korka.

Granitowe zlewozmywaki i pasujące do nich baterie o przypominającej powierzchnię granitu fakturze to doskonała propozycja dla osób poszukujących funkcjonalnej i eleganckiej armatury kuchennej.

Więcej informacji na www.ferro.pl