W sprzedaży pojawił się właśnie kultowy głośnik JBL Boombox w niezwykle popularnym kolorze moro. To może być hit tego sezonu!

JBL Boombox - głośnik Bluetooth o wyjątkowej mocy, potężnym dźwięku i głębokim basie - jest już dostępny w nowym, bardzo popularnym kolorze moro. Głośnik wyposażony jest w akumulator litowo-jonowy o ogromnej pojemności 20 000 mAh, dzięki czemu jedno ładowanie wystarcza, aby słuchać muzyki nawet przez całą dobę (do 24 godzin). Dodatkowo podwójne wyjście do ładowania pozwala w dowolnej chwili naładować inne urządzenia. JBL Boombox posiada wytrzymałą konstrukcję, która sprawdzi się podczas dzikich imprez. Dzięki wodoszczelnej obudowie o stopniu ochrony IPX7 nie straszne mu ani pogoda, ani szaleństwa nad wodą. Dedykowane tryby pozwalają zoptymalizować ustawienia pod kątem odtwarzania w pomieszczeniu lub na zewnątrz - tryb odtwarzania w pomieszczeniu zapewnia większą głębię basu i bogatszy dźwięk, z kolei tryb odtwarzania na zewnątrz sprawia, że dźwięk jest bardziej imponujący, bas - silniejszy, a czas odtwarzania - dłuższy. Jeśli jest potrzeba jeszcze większej mocy brzmienia, można jednym przyciskiem połączyć ze sobą ponad 100 głośników z obsługą technologii JBL Connect+.

Z głośnikiem JBL Boombox bezprzewodowo połączyć można nawet dwa smartfony lub tablety, by na zmianę odtwarzać dźwięk. Strumień audio przesyłany jest za pomocą Bluetooth®, a głośnik pracować może nawet do 24 godzin. Dzięki wbudowanym dwóm portom USB można z niego również ładować inne urządzenia przenośne.

JBL Boombox posiada klasę wodoszczelności IPX7. Oznacza to, że głośnik można zanurzyć w wodzie na głębokość do 1 m na maksymalnie 30 minut. Jest to tzw. pierwsza klasa wodoszczelności "podwodnej". Przedmioty tej klasy nadają się do użytku w czasie pływania w wodzie i snorkelingu, gdzie duże głębokości nie występują. Przy tak potężnym głośniku jeszcze ciekawszą wydaje się być technologia JBL Connect+, czyli możliwość połączenia ze sobą nawet ponad 100 głośników. Takie rozwiązanie z pewnością pozwoli rozkręć spektakularną imprezę!

Specyfikacja techniczna

Wersja Bluetooth: 4.2
Obsługiwane profile: A2DP 1.3, AVRCP 1.6, HFP 1.6
Przetworniki: 2 x głośnik niskotonowy 4 cale, 2 x głośnik wysokotonowy 20 mm
Moc: 2 x 30 W (tryb zasilania sieciowego); 2 x 20 W (tryb akumulatora)
Pasmo przenoszenia: 50 Hz - 20 kHz
Stosunek sygnału do szumu: 80 dB
Zasilacz: 20 V/ 4 A
Rodzaj akumulatora: litowo-polimerowy (74 Wh)
Czas ładowania akumulatora: <6,5 godziny
Czas odtwarzania muzyki: do 24 godzin (w zależności od poziomu głośności i rodzaju plików)
Moc nadajnika Bluetooth: 0-9dBm
Zakres częstotliwości nadajnika Bluetooth: 2,402 GHz - 2,480 GHz
Modulacja nadajnika Bluetooth: GFSK, 8 DPSK, /4 DQPSK
Wymiary (wys. x szer. x gł.): 254,5 x 495 x 195,5 mm
Masa: 5,25 kg
Cena: 2199 zł