Gotowanie latem, pomimo wysokiej temperatury, może być lekkie, przyjemne, a przede wszystkim zdrowe. Z myślą o sezonowych specjałach DUKA oferuje naczynia i akcesoria niezastąpione podczas gotowania - zarówno tego letniego i o każdej porze roku.

Latem dojrzewa wiele owoców i warzyw, dlatego jest to okazja do przygotowania ciekawych potraw.

Lekka i pożywna kuchnia podczas lata może być możliwa dzięki naczyniom, których technologia umożliwia gotowanie pysznych, niskotłuszczowych dań w krótkim czasie.

Garnki i patelnie proponowane przez markę DUKA doskonale poradzą sobie z tymi zadaniami. Za zdrowe gotowanie odpowiadają innowacyjne powłoki, którymi pokryte są wewnętrzne części naczyń, a to pozwala zminimalizować konieczność używania tłuszczu.

Na szczególną uwagę zasługują patelnie OLLI pokryte innowacyjną i opatentowana powłoka OLLIA-TECH. Przy jej produkcji dodawana jest oliwa z oliwek i to ona odpowiada za możliwość beztłuszczowego smażenie. Jest to wyjątkowy produkt nie tylko w ofercie DUKA, ale również na rynku.

ESKIL to natomiast seria garnków i patelni o klasycznych kształtach. Wykonane są ze stali nierdzewnej, która zapewnia im trwałość. Silikonowe wykończenie w kolorze czerwonym gwarantuje pewnych chwyt oraz nadaje ergonomię uchwytom. Wewnątrz znajduje się praktyczna miarka, która ułatwia użytkowanie.