Masz tylko, a może aż, 8 tygodni na wybór i zakup jednej z najpiękniejszych podłóg z naturalnego dębu. 10 września br. Baltic Wood wychodzi do konsumentów z rewelacyjną kampanią promocyjną. Czas… start!

Skąd zachwyt?

Dąb Unique 1R lakier mat szczotkowany to trójwarstwowa, rustykalna podłoga klasy premium, o delikatnym i ponadczasowym charakterze. Dostępna we wzorze deski 1-rzędowej slim, tworzy jasną i nowoczesną powierzchnię. Dzięki subtelnie podkreślonej linii deski - poprzez mikrofazę na długim boku, i widocznej strukturze drewna - uzyskanej w procesie szczotkowania, nadaje pomieszczeniom wyrazisty i przytulny charakter. Uniwersalny styl Dąb Unique 1R sprawia, że podłoga idealnie sprawdza się w każdym wnętrzu - zarówno nowoczesnym, jak i klasycznym - a dzięki właściwościom dębu i trójwarstwowej konstrukcji jest wyjątkowo trwała.

Tę dla mnie, dla ciebie…

Odpowiednio dobrana podłoga jest obecnie jednym z najważniejszych elementów designu, nadającym charakter całości, wpływającym na samopoczucie i zdrowie użytkowników przez wiele lat. Głównym założeniem kampanii Baltic Wood jest popularyzowanie szlachetnego piękna podłóg z naturalnego dębowego drewna. Polscy inwestorzy, budujący lub remontujący dom czy mieszkanie, coraz częściej doceniają walory estetyczne i użytkowe drewnianych podłóg, dlatego otrzymują możliwość wykorzystania najwyższej jakości produktów.

Co otrzymam?

Podłoga Dąb Unique 1R lakier mat szczotkowany jest dostępna na wzorze deski 1-rzędowej o wymiarach 2200×148×13,3 mm. Podłogę można szybko i czysto zamontować w systemie pływającym, idealnie sprawdzi się również na ogrzewaniu podłogowym. Jej jasna barwa nadaje wnętrzom przestronności, dlatego idealnie sprawdza się także w małych pomieszczeniach, optycznie je powiększając. Uszlachetnienie drewna transparentnym lakierem matowym, dodatkowo podkreśla modny wygląd podłogi i chroni ją przed działaniem czasu.

Więcej informacji na: www.balticwood.pl/promocja