Piękno w formie. Piękno w wykonaniu. Piękno w doświadczaniu. Marka Maxfliz od ponad 25-ciu lat kompleksowo wyposaża domy Polaków. Od łazienki, domowego Spa po wyjątkowy salon. Od kawalerki po inwestycje. Dynamicznie i z pasją odpowiada na aktualne potrzeby i trendy. Doskonale wie jednak, że jedno nie zmienia się nigdy. Ma być po prostu pięknie.

Oficjalne otwarcie nowej strefy premium w Maxfliz z ofertą wyposażenia wnętrz było inspirującą okazją, do tego by zaspokoić najbardziej wymagające gusta estetyczne.

Zachowano tu dbałość o najdrobniejszy szczegół, najszlachetniejsze naturalne materiały w tym. m.in.: kamień, drewno i skóra w połączeniu z aktualną zdecydowaną, kolorystyką i fakturą w postaci tapet i sztukaterii oddaje ciepło i kompletność wnętrza.

Miejsce to buduje nastrój. Harmonizuje każdy element. Część wyrafinowanej ekspozycji została zaprojektowana właśnie w taki sposób, by odbiorca przeniósł się do własnego domu.

Parafrazując słowa gościa eventu p. Ewy Mierzejewskiej nie ulega wątpliwości, że piękno i zmysłowość wyraża to co w istocie urządzania i wyrażania własnego "ja" jest najważniejsze.

Goście wieczoru mieli okazję poczuć świeży powiew z międzynarodowych targów. Wydarzeniu przyświecała otwarta dyskusja o aktualnych trendach, designie i sztuce. Ta ostania staje się coraz ważniejsza w dopełnieniu wnętrza indywidualnego.

Relacja wydarzenia dostępna na: pl-pl.facebook.com/maxfliz/

Już dziś strefy premium można doświadczyć w Maxfliz, Kraków, ul. Zakopiańska 58.

Niebawem we Wrocławiu i Katowicach.