Już 26 września, w samym sercu Warszawy, odbędzie się jedno z ważniejszych wydarzeń w tym roku. Forum Kobiet, organizowane pod hasłem "Mój Zdrowy Dom" to miejsce dedykowane świadomym kobietom, ceniącym sobie nieustanny rozwój, dla których dom i rodzina stanowią wartość nadrzędną. Motyw przewodni spotkania stanowić będą zagadnienia związane z budową, wykończeniem i remontem domu.

Czy można połączyć design z funkcjonalnością?

Jak zaprojektować dom, który będzie komfortowy i przyjazny naszej rodzinie? Czym się kierować przy wyborze materiałów budowlanych i wykończeniowych, by były trwałe, a jednocześnie nieszkodliwe dla naszego zdrowia?

O tym będziemy rozmawiać z naszymi prelegentami, przedstawicielami branży architektonicznej. Forum Kobiet "Mój Zdrowy Dom" to pierwsze tego typu wydarzenie w Polsce, umożliwiające dyskusję ze specjalistami oraz uzyskanie niezbędnej wiedzy dotyczącej tworzenia funkcjonalnego i bezpiecznego domu.

Nie zabraknie również strefy chillout i pysznej kawy. Zapraszamy na spotkanie, które zostało przygotowane przez Kobiety, o Kobietach i dla Kobiet. Forum poprowadzi Grażyna Torbicka.

Zarejestruj się, by wziąć udział w wydarzeniu. Informujemy, że ilość miejsc jest ograniczona.

Kiedy: 26.09.2018
Gdzie: Mysia 3
Start: 10:00

Formularz rejestracyjny i szczegóły wydarzenia dostępne na: www.mojzdrowydom.eu

Szczegóły na stronie oraz naszym profilu na FB

Zarejestruj się, by wziąć udział w wydarzeniu. Informujemy, że ilość miejsc jest ograniczona.