Kolor we wnętrzach, szczególnie kuchennych, zawsze budził poruszenie i kontrowersje. Najczęściej wybierali go Ci, którzy nie bali się ryzyka i odważnie podchodzili do implementacji ostrych kolorów na frontach, okładzinach czy ścianach. Firmy zajmujące się projektowaniem wnętrz i ich aranżacją rozbudowują oferty i pokazują, że kolor może być ponadczasowy i ujarzmiony. Jak go stosować aby był ponadczasowy i budował klimat, na to pytanie odpowiada najnowsza oferta firmy RUST, zaprezentowana na tegorocznych targach Warsaw Home 2018.

Słodka pokusa ciepłego brązu

Kolory brązu zaprezentowane przez markę ernestrust to wyjątkowe połączenie, elegancji i nowoczesności utrzymanej w ciepłym klimacie. Oblana kolorami słodkiej czekolady, utrzymana w minimalistycznej formie kuchnia, pokazuje, że brąz to kolor jedynie trudny z pozoru.

W zaprezentowanej aranżacji widzimy, że nie tylko może budzić zachwyt, ale w towarzystwie ciekawych rozwiązań, tworzy wnętrze wysublimowane i ponadczasowe. Autorskie smaczki, takie jak: witryny z ramką aluminiową z przydymionym szkłem, systemy przechowywania ukryte w zabudowie przyściennej czy też blat wykonany z konglomeratu kwarcowego ze zintegrowanym zlewem i ociekaczem, podkreślają funkcjonalny charakter kuchni.

Głównym atutem w prezentowanej przestrzeni, który przykuwa uwagę i budzi podziw, jest materiał zastosowany na frontach i wykorzystany na plecach przeszklonej witryny. Idealnie dobrana naturalna okleina dębowa w autorskim wykończeniu zaskakuje szczotkowaną fakturą, która oddaje naturalny charakter drewna w aksamitnym wykończeniu. Charakterystyczny symbol tej kuchni to wzór jodełki pojawiający się na siedziskach i plecach witryny, autorskich wykończeniach marki ernestrust.

Warto również podkreślić, że zaprezentowane wnętrze kuchenne, to połączenie innowacyjnych rozwiązań w zakresie obróbki materiału i odpowiedź na rosnące potrzeby klientów, dla których łatwo podane rozwiązanie to za mało. Brązowe odcienie nowości, to jedynie początek tego co mogą Państwo zobaczyć w nowej ofercie firmy Rust, firmy, która, jak przystało na 50 lat doświadczenia, zaskakuje, zachwyca i pokazuje, że kolor może być dzisiaj synonimem elegancji i rozwiązaniem ponadczasowym.

Więcej informacji na: www.rust.pl