Firma Vandersanden już od trzech pokoleń specjalizuje się w cegłach i płytkach ręcznie formowanych. W standardowej ofercie posiadamy ponad 100 kolorów, a mimo to ciągle pracujemy nad nowymi chcąc zaspokoić potrzeby i oczekiwania naszych klientów. Wychodząc im naprzeciw stworzyliśmy nową kolekcję cegieł "Rainbow" o wyjątkowym, rustykalnym wyglądzie.

Cegła jest naturalnym i bardzo trwałym materiałem. Ma "surowy charakter", ale potrafi też "dać" dużo ciepła. Dzięki swej uniwersalności może być wykorzystywana na wiele różnych sposobów, m.in. we wnętrzach.

Świetnie współgra z drewnem, szkłem lub aluminium, dodając im nowoczesności i bezprecedensowego stylu. Może być stosowana: jako element dekoracyjny, wykończenie ścian, ścianek działowy, barków, itp. Doskonale nadają się do obudowy kominków. co daje gwarancje trwałości i oryginalności.

Cegły i płytki ręcznie formowane sprawdzą się zarówno w stylu loftowym, który łączy niebanalne aranżacje z nutą ekstrawagancji oraz w stylu bardziej tradycyjnym, nadając mu niepowtarzalny charakter. Ponadto są produktem oryginalnym, ponadczasowym, niczego nie imitującym. Cegły i płytki w kolorze Rainbow Snowdust przeznaczone są dla osób ceniących styl i elegancję.

Zapraszamy do odkrycia wspaniałego świata cegieł i płytek Vandersanden. W nim znajdziesz inspirację do realizacji własnych pomysłów. Razem budujemy to co najlepsze!

Więcej informacji na: www.vandersanden.pl