Wyjątkowe wykończenia frontów marki ernestrust - skóra dla tych, którzy kochają awangardę, spiek kwarcowy, dla ceniących minimalizm i funkcjonalność, idealny połysk bez widocznych krawędzi dla wszystkich tych, dla których detal i nowoczesne technologie mają największe znaczenie.

Indywidualizacja i customizacja oferty to dzisiaj kluczowy aspekt w prowadzeniu dialogu z klientem, dlatego bardzo ważne jest kreowanie oferty elastycznej, dostosowanej do potrzeb i gustów naszych klientów.

Coraz częściej w aranżacji wnętrz "dostosowanie" odgrywa kluczową rolę, zarówno w zakresie kreowania nowych produktów i rozwiązań, ale przede wszystkim przekraczania granic wyobraźni i wychodzenia naprzeciw potrzebom klientów.

Niewątpliwie nowości marki ernestrust, pokazują nie tylko różnorodność w zakresie wykończenia frontów, ale przede wszystkim, wskazują kierunek rozwoju polskiego meblarstwa w segmencie kuchni premium.

Skóra dla tych, którzy kochają awangardę

To prawdziwa nowość na rynku - skóra naturalna, na frontach to rozwiązanie, dla tych którzy nie tylko stawiają na nietuzinkowe rozwiązania, ale przede wszystkim szukają tego czegoś, co nada ich wnętrzu charakteru zarówno w zakresie wizualnym jak i użytkowym.

Marka ernestrust nie tylko pokazuje, że takie rozwiązania są możliwe ,ale przede wszystkim zachowuje szlachetność materiału i jej ponadczasowy charakter w kontekście utrzymującego się już od kilku sezonów trendu wabi sabi - znajdowania piękna w tym, co niedoskonałe i tym, co muśnięte upływem czasu.

Spiek kwarcowy dla ceniących minimalizm i funkcjonalność

Kolejną nowością, której prekursorem na rynku polskim stała się firma RUST jest stosowanie spieków ceramicznych na frontach kuchennych. To idealne rozwiązanie dla tych, których cenią sobie funkcjonalność i użytkowe walory zastosowanych materiałów. 

Zastosowany na wyspie pozwala na stworzenie spójnej bryły o niezwykłym deseniu tworząc przy tym komplementarną przestrzeń wypełnioną elegancją i dobrym smakiem. Na szczególną uwagę zasługuje perfekcyjne wykończenie wyróżniające markę ernestrust na rynku i pozwalające na szeroki wachlarz zastosowań wybranego materiału.

Połysk, detal i nowoczesne technologie

Idealny połysk bez widocznych krawędzi dla wszystkich tych, dla których detal i nowoczesne technologie mają największe znaczenie

Współcześni klienci coraz częściej przykładają uwagę do detalu i jakości wykończenia. Od lat dostępne w ofercie firmy RUST nowatorskie rozwiązanie, dzisiaj triumfuje w zakresie dostarczania materiałów najwyższej jakości.

Ta technologia wypracowana przez Dział B&R firmy RUST to znakomita alternatywa dla typowych frontów lakierowanych. Cristallo Sharp jest materiałem o podwyższonej odporności na uszkodzenia mechaniczne i gwarantuje ultranowoczesny wygląd dzięki bardzo ostrej krawędzi.

Więcej informacji na: www.rust.pl