Włoski producent grafik ściennych - Glamora wraz z ogólnopolską siecią salonów z ekskluzywnym wyposażeniem wnętrz – Dekorian Home zapraszają do udziału w konkursie „Projektuj dla Glamory”. Celem Konkursu jest wspieranie obiecujących architektów, projektantów wnętrz, designerów i plastyków poprzez szeroką promocję projektów ich autorstwa. Zwycięskie prace oprócz nagród pieniężnych i wdrożenia do produkcji będą też promowane na łamach stron i profili społecznościowych marek Dekorian Home i Glamora oraz w mediach wspierających Konkurs.

Konkurs skierowany jest do architektów, projektantów wnętrz, designerów, studentów i uczniów szkół artystycznych oraz innych pasjonatów projektowania i aranżacji przestrzeni. Ma charakter otwarty i mogą w nim wziąć udział pełnoletnie osoby fizyczne, zespoły projektowe lub firmy.

Nadesłane prace będą oceniane przez jury wyłonione spośród przedstawicieli firm organizujących Konkurs, wedle kryteriów: innowacyjności pomysłu, cech wizualnych, użyteczności oraz potencjału rynkowego.

Nagrodą w Konkursie jest wdrożenie przez Glamorę zwycięskiego wzoru grafiki do produkcji, zaprezentowanie projektu na łamach najnowszego katalogu firmy, a także stronach i profilach społecznościowych marek Dekorian Home i Glamora. Laureat otrzyma również nagrodę pieniężną w wysokości 250 euro (netto) oraz kontrakt handlowy z włoską marką.

Przewidziane są też dwie nagrody wyróżnienia - po 250 euro (netto) każda oraz prezentacja obu wzorów na stronach Dekorian Home oraz Glamora i w mediach wspierających Konkurs.

Terminarz Konkursu

07.03.2019 r. – oficjalne rozpoczęcie Konkursu i nadsyłania zgłoszeń

31.05.2019 r. – ostateczny termin nadsyłania prac konkursowych

14.06.2019 r. – powiadomienie o wynikach Konkursu

Organizatorem Konkursu jest włoska firma GLAMORA we współpracy z P.H. MAM Sp. z o.o . Zgórsko ul. Leśna 31, 26-052 Nowiny. Szczegółowy regulamin dostępny jest na stronie konkursu.