Castorama przedstawiła historie ośmiu osób i cały wachlarz rozwiązań, dzięki którym każdy może dostosować przydomową przestrzeń do swoich potrzeb. W ten sposób powstał katalog Twój Ogród i Balkon 2019, pełen ciekawych pomysłów, sprawdzonych patentów oraz atrakcyjnych produktów na każdą kieszeń.

Twój Ogród i Balkon 2019 to źródło inspiracji i cennych porad dla wszystkich osób pragnących zagospodarować przestrzeń wokół swojego domu czy mieszkania. Na jego łamach Castorama postanowiła w kreatywny sposób przedstawić, jak zróżnicowane są oczekiwania klientów w tym zakresie, pokazując, że zarówno odpoczynek w ciekawie urządzonej strefie relaksu, pełne emocji spotkania w gronie przyjaciół, jak również własna uprawa warzyw i owoców może dać nam wiele radości i satysfakcji.

Proste i funkcjonalne rozwiązania

Aby umożliwić klientom realizację marzeń i projektów związanych ze spędzaniem czasu w ogrodzie, na tarasie lub balkonie, Castorama przygotowała szeroką gamę nowoczesnych, a zarazem prostych i funkcjonalnych rozwiązań, dzięki którym wprowadzenie mniejszych lub większych zmian w najbliższym otoczeniu domu staje się łatwiejsze.

Prezentując historie ośmiu osób, które chcą dostosować ogród, balkon czy taras do indywidualnych potrzeb, potwierdziła także, że oferuje asortyment odpowiadający zarówno oczekiwaniom każdego z bohaterów, jak i wszystkich klientów.

W najnowszym katalogu Twój Ogród i Balkon 2019 pokazujemy, że dzięki ofercie obejmującej innowacyjne produkty oraz wsparciu doradców Castoramy, każdy może cieszyć się czasem spędzanym na świeżym powietrzu, tak jak lubi. Prezentujemy rozwiązania, dzięki którym zaaranżowanie miejsca do relaksu w otoczeniu przyrody jest na wyciągniecie ręki, niezależnie od budżetu czy dostępnej powierzchni. Spełniamy także potrzeby osób, które chcą realizować się w uprawie roślin, zarówno na niewielkim balkonie w centrum miasta, jak i w dużych ogrodach otoczonych zielenią. Wszyscy klienci mogą liczyć na nasze wsparcie w realizacji swoich projektów, a dostępny również w wersji interaktywnej katalog, sprawi, że wprowadzanie zmian w najbliższym otoczeniu domu będzie naprawdę łatwe i przyjemne. - mówi Beniamin Schön, Customer and Digital Director w Castorama Polska.

Bohaterowie katalogu Twój Ogród i Balkon 2019

Bohaterami katalogu Twój Ogród i Balkon 2019 są:

  • Krystian,
  • Daniel,
  • Karolina,
  • Barbara,
  • Ania,
  • Tomek,
  • Maja
  • Robert.

Osoby różniące się stylem życia, wiekiem i miejscem zamieszkania mają również inne oczekiwania w stosunku do swojego ogrodu, tarasu czy balkonu. To co ich łączy, to rozwiązania Castoramy, dzięki którym mogą zrealizować swoje plany, tworząc przestrzeń, o jakiej marzyli.

Przedstawione w katalogu historie, ilustrują kluczowe potrzeby klientów oraz podpowiadają możliwe do zastosowania rozwiązania. Stanowią także inspirację do aranżowania naszych ogrodów, tarasów i balkonów oraz zachęcają do uprawy warzyw i owoców.

Opracowując najnowszą ofertę ogrodową, Castorama wzięła pod uwagę wszystko, co jest niezbędne do tworzenia ogrodowych aranżacji - począwszy od łatwych w montażu ogrodzeń, które zapewniają prywatność, przez różnego rodzaju nawierzchnie umożliwiające wydzielanie stref w ogrodzie, po funkcjonalne systemy przechowywania i organizacji przestrzeni, a także zestawy komfortowych mebli modułowych, idealnych do wyposażenia strefy relaksu.

W katalogu znajdziemy ciekawe pomysły na urządzenie strefy zabaw dla dzieci na świeżym powietrzu, a także szeroki wybór basenów, w których można odpocząć w słoneczne dni. Z kolei na miłośników biesiadowania czekają różnego rodzaju grille i ogrzewacze ogrodowe.

Nie zabrakło również bogatego wyboru roślin oraz akcesoriów do ich uprawy. Wśród nich znajdziemy m.in. nasiona, cebulki, modułowe grządki, tunele, a także wyposażenia warzywników i środki do pielęgnacji, dzięki którym z łatwością stworzymy zieloną oazę nawet na niewielkim balkonie, ciesząc się samodzielnie wychodowanymi owocami i warzywami. Natomiast wielbiciele kwiatów, dzięki różnorodnym sadzonkom i efektownym donicom w kilku krokach stworzą barwne kompozycje na swoim balkonie, tarasie czy w ogrodzie, otaczając się zapachem kwiatów przez całe lato.

Specjalnie dla miłośników ogrodnictwa, Castorama we współpracy z ekspertami opracowała nową linię ergonomicznych narzędzi Durum, która spełnia najważniejsze oczekiwania związane z pracą w ogrodzie, zarówno profesjonalistów, jak i amatorów. Autorami projektu są inż. Aurelien Savign, projektant Thomas Lemaire oraz stylistka Virginie Planquart.

A to tylko nieliczne spośród wielu propozycji z najnowszej oferty ogrodowej!

Katalog Twój Ogród i Balkon 2019 pokazuje, że możliwości wykorzystania naszych ogrodów, tarasów, a nawet balkonów są o wiele większe, niż sądzimy. Potwierdza także, że życie w zgodzie z naturą jest możliwe nawet w bardzo zurbanizowanej przestrzeni, a równie dużo radości co relaks, może dać nam praca na świeżym powietrzu. Wystarczy odrobina chęci, o resztę zadba Castorama!

Więcej pomysłów i inspiracji w katalogu Twój Ogród i Balkon 2019, dostępnym w sklepach Castorama oraz w wersji interaktywnej na: www.castorama.pl od 18 marca!