Funkcjonalizm kładzie główny nacisk na relację człowieka z otoczeniem i podpowiada w jaki sposób je kształtować, by osiągnąć komfort przebywania w danej przestrzeni. Kuchnia wydaje się być synonimem tego pojęcia, a zachowanie proporcji pomiędzy funkcjonalnością a estetyką od zawsze należało do najważniejszych zadań architektów.

Projektowanie kuchni tematem przewodnim warsztatów

6. edycja DECOWarsztatów odbędzie się już 6 kwietnia w Showroomie Decoroom przy ulicy Nowogrodzkiej 62 B. Tym razem, tematem przewodnim będzie funkcjonalizm w projektowaniu na przykładzie przestrzeni kuchennej.

Odpowiemy między innymi o tym, czym jest trójkąt roboczy i jak go stworzyć oraz jak w uporządkowanej przestrzeni znaleźć miejsce na odrobinę szaleństwa.

Panel dyskusyjny na DECOWarsztatach

Podczas DECOWarsztatów nie zabraknie architektów Decoroom - topowych producentów, stylistów wnętrz, blogerów oraz influencerów wnętrzarskich, którzy będą inspirować nas podczas panelu dyskusyjnego. Rozmowę poprowadzi redaktor naczelna „Czas na Wnętrze” - Anna Grużewska.

Podczas spotkania wspólnie zastanowimy się nad tym, czy istnieje idealnie zaprojektowana kuchnia, z jakimi wyzwaniami musi zmierzyć się architekt na etapie projektowania oraz o trendach oraz nowinkach, pojawiających się na rynku.

Goście specjalni w Decoroom

Swoją obecność podczas warsztatów potwierdzili między innymi: blogerka i historyk sztuki Dagmara Jakubczak - założycielka bloga FORelements.pl, influencerka Kasia Będzińska - właścicielka bloga Minimaliv, stylista wnętrz Michał Gulajski - założyciel pracowni Wnętrza Michała, Wioleta Cieślik - kierownik działu Decoroom Kuchnie, a także przedstawiciele takich marek jak Samsung, Barlinek Drewno Forever, Porta. Otwórz się na, Tubądzin oraz GROHE.

Na Gości czeka również poczęstunek oraz pokaz gotowania na żywo!

DECOWarsztaty - kiedy i gdzie?

DECOWarsztaty:

6 KWIETNIA 2019 r. Showroom Decoroom ul. Nowogrodzka 62 B/ Warszawa

Start rejestracji gości: 11:30 Wstęp na wydarzenie jest wolny.

***Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o zgłoszenie swojego udziału na adres marketing@decoroom.eu