4 kwietnia w Galerii Tetmajera 83 w Krakowie odbyło się uroczyste otwarcie nowego salonu marki ernestrust®. „Życie jest sztuką” to hasło, które towarzyszyło zaproszonym gościom przez cały wieczór, a samo słowo sztuka odmieniane było na wiele sposobów.

Począwszy od kuchni, które poza walorami praktycznymi są przykładem połączenia wyjątkowości, indywidualizmu, nowoczesnego i eleganckiego wzornictwa oraz perfekcji zachowanej w dbałości o najmniejszy szczegół i detal. Dumnie prezentuje się również w krakowskim salonie garderoba pełna nieszablonowych rozwiązań, których szyk i jakość jest konsekwencją wypracowanych przez lata standardów.

Otwarcie uświetnił występem wokalnym Mateusz Ziółko, a sztukę kulinarną zaprezentował Damian Kordas, laureat IV edycji MasterChef.

W otoczeniu pięknych wnętrz można było wsłuchać się w rozmowę zaproszonych gości, którzy sztuką zajmują się na co dzień i odnoszą w tej dziedzinie światowe sukcesy. W panelu dyskusyjnym, prowadzonym przez Dariusza Stańczuka temat wieczoru poruszali m.in. Jan A.P. Kaczmarek - laureat Oscara.

Dopisali również zaproszeni goście: Dawid Woliński - projektant mody, stylista, Maciej Musiał - aktor i prezenter telewizyjny, Szymon Fiołka - architekt. Dla tych, dla których motoryzacja jest również sztuką, odbyła się prezentacja najnowszych modeli samochodów marki BMW.