Czas na Wnętrze gościł w środę w showroomie marki Laveo w Łodzi. Showroom marki Laveo mieści się w słynnej kamienicy Mieczysława Pinkusa przy ulicy Kościuszki. W tej samej kamienicy Paweł Pawlikowski kręcił sceny do filmu Zimna wojna - odwiedziliśmy to niesamowite miejsce! Na krótką wycieczkę po Łodzi zabrał nas dr Piotr Machlański, historyk i pasjonat miasta.

Kilka słów o prezentowanej linii Pretto marki Laveo

Największą dumą marki jest wielokrotnie nagradzana linia Pretto, która została zaprojektowana w ten sposób, aby łączyć w sobie modny, nowoczesny design z funkcjonalnością i ergonomią.

Linia Pretto marki Laveo

Linia PRETTO marki Laveo idealnie wpisuje się w nowoczesne trendy wnętrzarskie. Łączy w sobie modny, wysublimowany design z funkcjonalnością oraz wygodą codziennego użytkowania. Została doceniona zarówno przez ekspertów branży wnętrzarskiej (jest laureatem Złotych Villi - jednej z najbardziej prestiżowych nagród branży wnętrzarskiej oraz Grand Prix konkursu Łazienka Wybór Roku 2019 w kategorii Baterie, panele i zestawy prysznicowe), a przede wszystkim klientów, ceniących najwyżej klasy elegancję i estetykę oraz nowoczesne rozwiązania technologiczne.

Linia Pretto marki Laveo

Zdjęcia z showroomu marki Laveo