Trójwymiarowy efekt, eksplozja barw, geometryczna kwadratowa forma, która sprawia, że kafle idealnie do siebie pasują, czyli płytki Monoblock - to najnowsza, zaskakująca propozycja marki Opoczno.

Monoblock od Opoczno to nowoczesne wzornictwo oddane na mniejszym formacie płytki - 20 x 20 cm. Kolekcja została zainspirowana układanką, którą można kreować przez dowolne łączenie wzorów i kolorów. Na tę nową linię składają się elementy przypominające sztabki i bloki w kilku odsłonach.

W swojej najnowszej propozycji Opoczno wzięło pod uwagę potrzeby klientów oferując z jednej strony kafelki mogące tworzyć spokojne wnętrza w stylu retro. Z drugiej zaś oryginalne i odważne ceramiczne mozaiki. Wszystko zależy od gustów czy inwencji twórczej kupującego.

Serce inspiracji marki Opoczno

Radosna paleta barw - ciepły, wpadający w złocisty, miodowy, pieprzny odcień żółtego czy odcień optymistycznego różu stanowią jedną z głównych inspiracji Opoczno.

Monoblock Bathroom White

Marka stworzyła nową kolekcję płytek Monoblock, które odzwierciedlają żywe, kolorowe i nowoczesne wizje wnętrz. Obserwując najmodniejsze kolory, ich odcienie, a także faktury, wzory i desenie Opoczno odzwierciedliło je na kafelkach, oddając tym samym kwintesencję nowoczesnego designu na płytce w najbardziej z uniwersalnych kształtów.

Różnorodne odsłony Monoblock’ów

Wszystkie płytki z kolekcji Monoblock można dowolnie ze sobą łączyć i tworzyć indywidualne mozaiki i ciekawe kompozycje.

Monoblock Grey Matt Strc Indystrial

Daje to pełną swobodę w stworzeniu wymarzonej przestrzeni. Nowa linia płytek od Opoczno składa się z kafli jednolitych, wzbogaconych o różnorodne, nietuzinkowe efekty, tak w wydaniu matowym, jak i błyszczącym.

  • COLOURS/PASTELS - płytki dostępne są w intensywnych, żywych kolorach - zielonym, żółtym, pomarańczowym, niebieskim. W nowej kolekcji nie zabrakło również płytek bazowych w subtelnych mlecznych kolorach - odcienie bieli, szarości i kremów. Ich uzupełnienie stanowi propozycja płytek w delikatnych pastelach. W serii Pastels dostępne są dwa delikatne odcienie błękitu, zieleni, oraz płytki w kolorze jasnego różu i żółtego.
  • 3D EFFECT - zostały zaprojektowane z myślą o tych, którzy szukają płytek o niebanalnym charakterze. Jest to seria z trójwymiarowym efektem. Z daleka wyglądają one jak płytki strukturalne, jednak w rzeczywistości są całkowicie płaskie. Stworzenie efektu 3D na płytce o gładkiej powierzchni to nowość marki Opoczno.
  • GEO - niezwykle oryginalny, delikatny efekt na płytkach. Został on uzyskany poprzez naniesienie na jedną płytkę dwóch grafik. Pierwsza jest matową podstawą, natomiast druga elementem błyszczącym.
  • BAR - seria oparta na 3 strukturach o powierzchni glossy. Każdą z trzech struktur płytek można dowolnie łączyć ze sobą, tworząc kompozycyjną, wyjątkową całość. Monoblock bar występują tylko w kolorze białym.

Więcej informacji na: www.opoczno.eu