TK Maxx połączył siły z polską marką THE ODDER SIDE. W efekcie, powstała charytatywna kolekcja stylowych gumek do włosów oraz przypinek inspirowanych motywem bohaterskości. Dochód ze sprzedaży produktów zostanie przekazany na rzecz dzieci z lokalnych społeczności.

Charytatywna kolekcja akcesoriów zaprojektowana dla TK Maxx przez markę THE ODDER SIDE jest inspirowana bohaterskością - bohaterami są zarówno dzieci, które przezwyciężają swoje problemy, jak i ci, którzy im codziennie pomagają.

Gadżety zostały utrzymane w minimalistycznej stylistyce i jasnych wiosenno-letnich kolorach. Cztery przypinki w kształcie pioruna, gwiazdki, serduszka i wstążki nawiązują do odznaczeń superbohaterów i doskonale sprawdzą się, jako dodatek do klasycznych elementów garderoby, takich jak dżinsowe kurtki czy torebki.

Natomiast seria gumek dostępnych w kolorze pudrowego różu, czarnym w białe gwiazdki oraz koralowym, który jest odcieniem nadchodzącego sezonu, to nawiązanie do stylu lat 90. Można za ich pomocą wyczarować najmodniejsze fryzury lub nosić je jak stylowe bransoletki.

Wszystkie produkty z kolekcji zostały zaprojektowane i wykonane w Polsce. Dochód ze sprzedaży limitowanej kolekcji gadżetów zostanie przekazany na rzecz dzieci w trudnej sytuacji rodzinnej lub materialnej.

Jak powiedziała Justyna Przygońska: „Bardzo się cieszymy ze współpracy z TK Maxx. Dzięki temu projektowi możemy pomóc tym, którzy najbardziej tego potrzebują i spełnić ich marzenia”. Brygida Handzelewicz-Wacławek dodaje: „Dzięki takim inicjatywom jak ta, każdy z nas może w prosty sposób wesprzeć dzieci w walce z ich problemami i przy okazji pokazać, że nie potrzebujemy peleryn oraz nadprzyrodzonych mocy, aby zostać bohaterami!”.

- W TK Maxx jesteśmy oddani pomocy potrzebującym dzieciom w całej Polsce. Niezwykle cieszymy się ze współpracy z The Odder Side, gdyż dzięki niej będziemy mogli zgromadzić jak najwięcej środków w celu wsparcia potrzebujących dzieci i zachęcać naszych klientów do wzięcia udziału w akcji. - mówi Jo Murphy, Head of Corporate Responsibility w TJX Europe.

Gumki do włosów (9,99 zł) i przypinki (4,99 zł/szt.), będą dostępne tylko w TK Maxx.