VOX znów zaskakuje. Obok nowości drzwiowych i meblowych w swoim Pawilonie podczas Targów Meble Polska premierowo zaprezentował…książkę, której patronem medialnym jest Czas na Wnętrze.

„W domu” to poprowadzona wraz z zaproszonymi na łamy ekspertami ze świata psychologii, mediów i designu – opowieść o tym, że przy tworzeniu pięknych wnętrz wcale nie musimy podążać za obowiązującą modą.

- Formuła książki dojrzewała w nas od dawna, a sam pomysł na nią wziął się zarówno z potrzeby podzielenia się naszymi doświadczeniami i obserwacjami, jak i chęci zainspirowania osób urządzających wnętrza. Regularnie gromadzimy wiedzę na temat zmieniających się potrzeb współczesnego człowieka - ten zbiór informacji narastał przez lata, a w nas rosło poczucie, że wnioski płynące z nich są istotne i mogą być bardzo wartościowe nie tylko dla naszej firmy, ale także dla naszych klientów i dla wszystkich, którzy chcą świadomie kreować przestrzeń, w której żyją - komentuje pomysł wydania książki Małgorzata Bernady z VOX.