FAKRO oferuje całą grupę innowacyjnych rozwiązań dedykowanych do poddaszy a przede wszystkim nowości: okna uchylno-obrotowe preSelect MAX, rolety ARF DreamWorks oraz markizy Solar do okien pionowych.

Markiza Solar do okien pionowych

To odpowiednie połączenie skutecznej ochrony pomieszczenia przed nagrzewaniem z najwyższym komfortem obsługi. Markiza VMZ Solar zapewnia osiem razy skuteczniejszą ochronę przed nagrzewaniem pomieszczenia w porównaniu z roletami wewnętrznymi, umożliwiając jednocześnie dopływ naturalnego światła i kontakt wzrokowy z otoczeniem.

Posiada system automatycznego uruchamiania w zależności od nasłonecznienia. Przy dużej ilości słońca markiza samoczynnie się rozwija a gdy jest pochmurno zwija zwiększając napływ naturalnego światła.

Dzięki markizie możemy ograniczyć lub całkowicie zrezygnować z klimatyzacji, która generuje wysokie koszty eksploatacji. Co więcej rozwinięta markiza w ciągu chłodnych nocy chroni wnętrze przed stratami ciepła obniżając rachunki za ogrzewanie. Markiza poprawia współczynnik przenikania ciepła okna aż do 16%.

Roleta ARF DreamWorks

Zaczaruj dziecięcy świat bajkowymi roletami FAKRO, które całkowicie odmienią wystrój i charakter wnętrza na poddaszu.

Rolety ARF zasłaniają ostre światło słoneczne przez co tworzymy odpowiednie zaciemnienie wnętrza w chwilach gdy dzieci potrzebują odpoczynku. Roletę można zatrzymać w dowolnym położeniu regulując poziom światła i odpowiednie dostosowanie jego ilości do potrzeb dzieci.

Dodatkowo rolety z ulubionymi bohaterami tworzą fascynujący wystrój dziecięcej przestrzeni, w której najmłodsi doskonale będą się czuć spędzając czas na nauce czy zabawie, a uśmiech z ich twarzy nie będzie znikał. Rolety dostępne z bohaterami filmów "Pingwiny z Madagaskaru", "Jak wytresować smoka", "Kung Fu Panda" czy "Trolle". 

Nowe okno uchylno-obrotowe preSelect MAX

Skrzydło uchylane jest aż do kąta 45° - prawie o 30% więcej niż w poprzednim modelu. Taki zakres otwarcia umożliwia jeszcze lepsze wykorzystanie stworzonej na poddaszu dodatkowej przestrzeni.

Funkcja obrotowa pozwala na obrót skrzydła o 180°. W nowatorskim systemie okuć funkcja uchylna oddzielona jest od obrotowej, co gwarantuje realizacje tylko wybranego sposobu otwierania oraz pełną stabilność skrzydła. W oknie zastosowano system topSafe podnoszący bezpieczeństwo użytkowe i antywłamaniowe okna.

Automatyczny nawiewnik V40P - zapewnia zdrowy mikroklimat na poddaszu. Technologia thermoPro podnosi jakość i parametry okien dachowych, czego wynikiem jest wyższa ich energooszczędność, zwiększona trwałość, doskonała szczelność oraz łatwiejszy montaż. 

Więcej informacji na: www.fakro.pl