W pięknym otoczeniu starych wierzb, nad brzegiem Wisły, odbyło się oficjalne otwarcie Letniej Strefy Domoteki w Miami Wars. Piękna pogoda i przygotowane dla gości atrakcje stworzyły iście wakacyjny klimat.

Letnia Strefa Domoteki jest usytuowana na dolnych tarasach Miami Wars - sezonowego letniego lokalu znajdującego się na Cyplu Czerniakowskim. W czwartek, 18. lipca odbyło się oficjalne otwarcie - zaproszonych dziennikarzy przywitali Michał Mrożewski z agencji Profundo PR oraz Przemek Dziubłowski, współwłaściciel Miami Wars.

Następnie architektka Paulina Grabowska z pracowni NAS-DRA Consious Design, opowiedziała o procesie projektowania Letniej Strefy Domoteki oraz inspiracjach i założeniach, które towarzyszyły urządzaniu tej wyjątkowej przestrzeni.

Po oficjalnej części spotkania na gości czekał pyszny poczęstunek - grillowane owoce morza, jedne z najlepszych w Warszawie, specjalność kucharzy z restauracji El Puertito.

Zaproszeni dziennikarze mieli też okazję obejrzeć panoramę stolicy z innej niż zwykle perspektywy, a mianowicie z pokładu motorówki.

O oprawę muzyczną wydarzenia zadbał DJ Wiadomo.

Czwartkowe popołudnie przebiegało w przyjemnej, wakacyjnej atmosferze. Właśnie po to powstała Letnia Strefa Domoteki, aby w centrum Warszawy każdy mógł poczuć się jak na egzotycznych, luksusowych wakacjach, spędzając czas w otoczeniu zachwycającej przyrody i dobrego designu, które w tym miejscu doskonale się komponują i uzupełniają.

Zapraszamy do odwiedzania Letniej Strefy Domoteki w Miami Wars codziennie, do końca września.