Kompaktowe wymiary, nowoczesna technologia, wysoka funkcjonalność i maksimum stylu - to główne synonimy najnowszego dzieła marki ernestrust.

Kuchnia o sztywno określonych ramach wymiarowych

Zaprojektowana w sztywno określonych ramach wymiarowych kuchnia sprawia, że doskonale wpisze się w klimat przestrzeni o ograniczonym metrażu. Dla zapewnienia niezwykłej funkcjonalności zastosowano wiele wysoce technologicznych i efektownych rozwiązań.

Poza obowiązkowymi pozycjami jak profesjonalna bateria ze zlewozmywakiem wykonana z najwyższej jakości stali szlachetnej znajdziemy między innymi wbudowaną, kompaktową zmywarkę, pochłaniacz z możliwością podłączenia do obiegu otwartego z efektywnym, ledowym oświetleniem czy zlicowaną z blatem roboczym płytę grzewczą.

Prawdziwą perełką techniczną, ale i wizualną projektu jest ruchomy panel naścienny wykonany z naturalnego kamienia. Skrywa on system ociekowy uzbrojony w wiele niezwykle praktycznych wkładów m.in.: na noże, deski do krojenia, ociekarkę do naczyń czy nawet elektryczne gniazdo.

Minimalistyczna forma frontów

Kuchnia mimo swoich niewielkich rozmiarów urzeka wyjątkowym stylem. Duży wpływ na to ma innowacyjna forma dolnych frontów tworzących "drewniany monolit".

Naturalne, drewniane szczebelki wykończone są szlachetnym lakierem w kolorze antracytowym. Dzięki odpowiednio zaprojektowanej, ergonomicznej formie, pełnią jednocześnie funkcję uchwytów, które możemy pochwycić w dowolnym miejscu.

Wykończenie szafek górnych jest równie efektowne. Minimalistyczna forma frontów swoją wyjątkowość zawdzięcza wielowarstwowej, metalicznej powłoce lakierniczej poddawanej procesowi ręcznego szczotkowania, dzięki czemu każdy element jest niepowtarzalny. Całość dopełniona jest blatem wykonanym z granitu o wyjątkowym wykończeniu.

Osiągnięcie głębokiej i niejednorodnej rzeźby powierzchni nie było by jednak możliwe bez odpowiedniej selekcji kamienia oraz kreatywnego podejścia przy jego preparacji.

Ot co, cała, Wielka, mała kuchnia…

Autor projektu: Marcin Fatyga CDO ernestrust