Z roku na rok pszczół jest niestety coraz mniej. Dlatego trzeba robić coraz więcej, by je wspierać. YOPE działa i poszerza swoją serię Kwiat Lipy o dwa nowe niezwykłe produkty: Naturalny krem do rąk i Naturalne masło do ciała. Część dochodu z ich sprzedaży trafi do Fundacji Łąka (www.laka.org.pl), z którą wysiewamy w polskich miastach tysiące metrów kwadratowych łąk, które są domem dla milionów cennych owadów, a jednocześnie naturalnym filtrem na zanieczyszczone miejskie powietrze.

Kto chce wspierać pszczoły razem z nami, może kupić produkty z serii Kwiat Lipy i... zasiać swoją łąkę! Można to zrobić nawet na własnym balkonie. Do każdego zakupu dołączona jest saszetka z nasionkami - wszystkich zapraszamy do klubu przyjaciół pszczół #beeYOPE! Wspólnie z klubem wysiejemy tysiące mikro-łąk dla milionów pszczół! Ale to nie wszystko.

Nowości marki YOPE mają jeszcze jedną wielką zaletę. Dzięki nim fani serii Kwiat Lipy mogą się wręcz otulić radosnym, ciepłym jak promienie słońca, niepowtarzalnym zapachem lata. I cieszyć nim przez cały dzień, bo aromat masła długo utrzymuje się na skórze, a krem z łatwością zmieści się w każdej torebce, można więc po niego sięgnąć zawsze i wszędzie.

Oba kosmetyki zawierają niezwykłe ekstrakty z kwiatów lipy, nagietka, rumianku oraz nasion lnu. A także moc najlepszych składników odżywczych. 

YOPE to nie tylko naturalne kosmetyki i środki czystości.
YOPE to styl życia w zgodzie z naturą i samym sobą.

Marka YOPE tworzymy zwykłe produkty codziennego użytku według zupełnie nowych reguł. Receptury zawierają ponad 90% składników naturalnych najwyższej jakości. Wiele z nich posiada certyfikat Ecocert, natomiast wszystkie nasze środki czystości mają certyfikat Ecolabel.

Na bieżąco śledzi i wdraża najnowsze ekologiczne rozwiązania, ale także stara się tworzyć nowe trendy. Wprowadza opakowania z recyclingu oraz z trzciny cukrowej, ekologiczne etykiety. Dodatkowo jako pierwsi udostępnili klientom opcję refill i szklane butelki wielokrotnego użytku dostępne w warszawskim butiku YOPE na ul. Mokotowskiej 26.

Więcej informacji na: www.yope.me