Czy miska z funkcją bidetu może być atrakcyjna wizualnie, intuicyjna w obsłudze, prosta w montażu i pozbawiona zbędnej elektroniki? Odpowiedź na to pytanie zna firma TECE, która wprowadza na rynek innowacyjny produkt. TECEone łamie stereotypy i na nowo definiuje pojęcie toalety myjącej - w myśl zasady: mniej znaczy więcej. Po prostu!

TECEone toaleta myjąca

Kompaktowy design toalety myjącej

Jeszcze do niedawna toalety myjące swoim wyglądem przypominały obiekty kosmiczne sterowane za pomocą dużego panelu. Czas na zmiany. Wybór miski z funkcją bidetu nie musi oznaczać kompromisów. Dowodem jest TECEone - innowacyjna toaleta myjąca, dzięki której użytkownicy nie muszą rezygnować z designu na rzecz funkcjonalności. Nowość od firmy TECE łączy bowiem w sobie te cechy, które są najistotniejsze dla komfortu i higieny.

Regulator ciśnienia wody TECEone

TECEone jest minimalistyczna i kompaktowa, dzięki czemu wpisuje się w styl nowoczesnych łazienek - także tych o niewielkim metrażu. Jedynym widocznym elementem, odróżniającym ją od tradycyjnych misek, są detale. W przypadku TECEone wszystkie przyłącza są ukryte, a sterowanie, tj. regulacja temperatury i ciśnienia wody, odbywa się wyłącznie za pomocą dwóch subtelnych, a zarazem intuicyjnych pokręteł.

Proste zasady użytkowania TECEone

Punktem wyjścia do stworzenia TECEone było zdefiniowanie na nowo użyteczności i oczekiwań względem tego typu rozwiązań. Tak, w myśl zasady "mniej znaczy więcej", stworzono prostą toaletę myjącą, bazującą tylko na istotnych i przemyślanych funkcjach. Dzięki temu w TECEone nie znajdziemy zbędnej elektroniki, a sama toaleta jest intuicyjna w obsłudze i nie wymaga instrukcji.

TECEone dysza

Producent dowiódł także, że nowoczesna technologia może działać bez prądu. W TECEone funkcja mycia sterowana jest wyłącznie za pomocą pokrętła regulującego ciśnienie, a ciepła woda pochodzi bezpośrednio z instalacji. Automatyczne mycie dyszy to gwarancja higieny - zarówno przed, jak i po użyciu. Dzięki bezrantowej konstrukcji, toaleta jest także łatwa w utrzymaniu czystości. Na komfort użytkowania wpływa ergonomiczna i stabilna deska z cichym mechanizmem opuszczania Soft-Close.

Regulator temperatury wody TECEone

Montaż toalety myjącej TECEone

TECEone została zaprojektowana tak, aby ograniczyć do minimum wszelkie czynności związane z jej montażem. Dlatego też toaleta działa w oparciu o baterię termostatyczną i kartusz do regulacji wody. Brak prądu, modułu zasilającego, mniej technologii - to większe bezpieczeństwo i prosta instalacja - duża wartość nie tylko dla samego wykonawcy, ale także dla przyszłych użytkowników.

Toaleta TECEone jest kompatybilna ze stelażami TECE oraz szklanym terminalem WC TECElux. Ofertę uzupełnia szeroka gama przycisków spłukujących TECE.

Informacje dodatkowe:

  • System bezpieczeństwa, zintegrowany w TECEone i służący do ochrony wody pitnej, spełnia wymagania normy EN 1717. Dzięki temu toaleta może być bezpośrednio podłączona do instalacji z ciepłą lub zimną wodą. Miska spełnia wymagania normy EN 997.
  • Osłony dysz myjących są dostępne w czterech wersjach, różniących się intensywnością i położeniem strumienia wody.

Cena:
netto - 4 500 zł
brutto - 5 535 zł

Więcej informacji na: www.tece.com