Już 6 września w Maxfliz wielkie wydarzenie - 6 urodziny salonu Maxfliz Katowice! Cykliczne wydarzenie w sieci sklepów Maxfliz dedykowane architektom, projektantom i wszystkim miłośnikom nietuzinkowych wnętrz.

Na spotkaniu porozmawiamy, zainspirujemy do zmian tych małych i dużych. Od wnętrza własnego do domowego po szafę i doznania kulinarne. Rozpieszczamy do granic możliwości. O trendach prosto ze światowych targów wnętrzarskich. I o wyborach zgodnych z naszym gustem i osobowością. Design. Sztuka. Moda. Synergia najnowszych trendów 2019/2020 już 6 września w salonie Maxfliz Katowice.

W programie spotkania między innymi:

  • Pokaz najnowszej kolekcji marki Furelle oraz Eweliny Kosmal.
  • Gotowanie z firmą Smeg - livecooking z Joanną Kleser uczestniczką programu Master Chef.
  • Występ Macieja Zienia - zainspiruje nad do tworzenia unikalnych aranżacji przenosząc trendy modowe z szafy do salonu - prezentacja, rozmowy. 
  • Wystawa praca fotografa - Radosława Kaźmierczaka.
  • Losowanie nagród.
  • Impreza taneczna z DJ.

Jak inspiruje Maxfliz?

Spełnia marzenia o pięknych wnętrzach. W salonach Maxfliz najdziesz inspirujące aranżacje wnętrz, nowości ze światowych targów designu, porady wnętrzarskie i nowe trendy, które możesz zastosować u siebie w domu. Poznasz najmodniejsze kolory sezonu, inspirujące tapety, designerskie meble, które nie tylko urzekają wyglądem, ale i kuszą komfortem, sprawdzisz co nowego słychać w wyposażeniu łazienek i jak możesz te nowinki techniczne zastosować we własnej łazience. 

Aranżacje w salonach Maxfliz

W salonach Maxfliz szczególną rolę przykłada się do ekspozycji. Skupiają się na tym, aby klient nie tylko mógł zobaczyć asortyment ale także by był w stanie w prosty sposób wyobrazić sobie konkretną płytkę, sofę czy lampę we własnym wnętrzu. W związku z tym każda aranżacja jest szczegółowo przemyślana. Począwszy od wyboru płytek, przez meble aż do dodatków.

Aranżacje ekspozycji w Salonach Maxfliz tworzone są przez najlepszych architektów, którzy dbają o każdy detal i przewidują oczekiwania klientów zachowując piękno wnętrza ale także jego uniwersalność i funkcjonalność.

Najlepsze rozwiązania i fachowa wiedza od Maxfliz

W Maxfliz  pracuje grupa ludzi z pasją, których codzienna praca prowadzi do realizacji jednego celu - stworzenia dla Ciebie pięknego domu, mieszkania czy biura.

Przemyślana strategia, różnorodnie wyposażone Salony i uśmiechnięci Doradcy to sposób byś poczuł piękno, design, komfort i moc płynącą z otoczenia dopasowanego do Ciebie. Przekraczając próg Salonów Maxfliz otrzymujesz coś więcej niż ofertę.

Dzielą się z Tobą najlepszymi rozwiązaniami i fachową wiedzą. Lubią wyzwania, dlatego od wielu lat wyposażają setki hoteli, restauracji, ośrodków publicznych poprzez domy i kawalerki. Jak? U nich znajdziesz płytki ceramiczne z całego świata.

Uzupełnisz niepowtarzalną armaturą i ceramiką. Spełnisz marzenia o wannie pełnej piany lub funkcjonalnej kabinie. Znajdziesz najwygodniejszą sofę i doświetlisz salon, w taki sposób, że goście nie będą chcieli wyjść. Wybierzesz drzwi i podłogi najwyższej jakości. Zanim podejmiesz decyzję zainspirują Cię setkami gotowych aranżacji, a następnie zrealizują Twoje marzenia byś z radością spędzał czas w pięknym, modnym i bezpiecznym domu.

Cel i pasja do wnętrz

Dzięki wielkiej pasji do wnętrz zespół Maxfliz wciąż się rozwija. Kiedyś niewielki sklep w Krakowie. Dziś, po 25 latach, Maxfliz to sieć Salonów rozprzestrzenionych po całym kraju. Znajdziesz w nich ponad 11.000 m2 najwyższej klasy ekspozycji, prezentującej najnowsze światowe trendy. Obejrzysz kilkadziesiąt gotowych aranżacji, docenisz możliwość inspiracji.

Cel jest niezmienny - pragną być blisko Ciebie i spełniać Twoje marzenia o wyjątkowych wnętrzach. Dla zespołu ważne jest, żebyś w swoim świecie miał komfort, wytchnienie i po prostu czuł się dobrze. Twoja rodzina, pupil, a przede wszystkim Ty sam, w swoim najbliższym otoczeniu zasługujesz na piękno.

W salonach Maxfliz w jednym miejscu znajdziesz wszystko, czego szukasz, by zrealizować plany o wyjątkowej łazience, domowym spa, przytulnym salonie, wygodnej sypialni czy funkcjonalnej kuchni.

Więcej informacji na: www.maxfliz.pl