Na wystroju pokoju zależy nam tak samo, jak na tym, aby był funkcjonalny i zapewniał komfortowe warunki do pracy i odpoczynku. Firma VELUX rozumiejąc to wyzwanie wyszła naprzeciw oczekiwaniom klientów i oferuje nowe rolety zaciemniające w 1800 barwach.

Jak wybrać odpowiedni kolor

Jesień to czas ostatnich prac wykończeniowych, kiedy częściej myślimy o aspektach estetycznych niż technicznych naszego domu. Stworzenie harmonijnego i interesującego miejsca w dużej mierze zależy od wybranych przez nas kolorów.

Aranżując wnętrza mamy do dyspozycji kilka dużych płaszczyzn takich, jak ściany, podłoga, okna. Najlepiej najpierw wybrać kolor wiodący, a później skupić się na dodatkach. Często jednak to właśnie one przysparzają nam największych wyzwań. Aby ułatwić sobie to zadanie możemy wybrać jedną z dwóch strategii - szukać kontrastów lub przeciwnie - odcieni koloru wiodącego. Jeśli wybrane barwy nie pasują do siebie lub do charakteru wnętrza, może mieć to znaczący wpływ na końcowy wygląd pokoju i samopoczucie domowników.

Nowa kolekcja rolet Colour by You

Dzięki nowej kolekcji Colour by You rolety możemy dopasować do indywidualnych oczekiwań i stworzyć unikatowe wnętrze swoich marzeń, jednocześnie mając gwarancję tak samo efektywnego zaciemnienia, jak w przypadku osłon z katalogu. Rolety Colour by You umożliwiają regulację natężenia naturalnego światła w pomieszczeniu i dostosowanie go do własnego rytmu dnia.

Możliwość zamówienia koloru online

Zamawiając je online wystarczy podać numer NCS lub RAL wybranego koloru z palety 1800 barw i już po dwóch tygodniach otrzymać spersonalizowany produkt na wskazany adres. Podobnie jak wszystkie rolety zaciemniające VELUX, te z kolekcji Colour by You zostały wykonane z trójwarstwowej tkaniny bezpiecznej dla zdrowia z certyfikatem Oeko-Tex®.

System Pick&Click™ z fabrycznie wmontowanymi zaczepami umożliwia ich szybki, łatwy i samodzielny montaż, bez ryzyka błędnego obmiaru i zniszczenia okna. Aluminiowe prowadnice i górna kaseta są wyjątkowo wąskie i gdy są zwinięte nie zasłaniają światła.

Wyjątkowo trwały mechanizm naciągania tkaniny pozwala cieszyć się płynną regulacją rolety i jej nienagannym wyglądem przez długie lata.

Rolety zaciemniające VELUX Colour by You są dostępne już od 318 zł brutto. Ceny rolet z katalogu i tych na zamówienie w dowolnym kolorze nie różnią się, więc teraz jedynym kryterium wyboru mogą być nasze preferencje estetyczne.

Więcej informacji na: www.velux.pl