KERNAU to polska marka oferująca nowoczesny sprzęt AGD, która przez ostatnie kilka miesięcy wprowadziła do swojej oferty wiele nowości. Co możemy znaleźć w jej ofercie?

Dbając o naszych klientów tworzymy ofertę w taki sposób, by umożliwić im wyposażenie domu w piękne i funkcjonalne produkty. Najważniejsza jest dla nas wygoda użytkowania urządzeń marki KERNAU, ich niezawodność oraz dbałość o ekologię. Tworzymy produkty cechujące się niskim zużyciem prądu i wody, wszystko po to, by zadbać o portfele ich użytkowników oraz o środowisko naturalne. To dla nas bardzo ważne. Wprowadzamy na rynek sprzęt, który pozwoli polakom żyć ekologicznie. Poprzez kilkanaście lat działalności w branży nabyliśmy doświadczenia oraz wiedzy, która pozwala zadbać o najwyższą klasę naszej oferty. Stawiamy na europejską jakość, z dumą podkreślając polskość pochodzenia marki - mówi Tomasz Bytnar, Senior Product Manager Kernau Polska.

Jedyna taka marka na polskim rynku

Poprzez ostatnie kilka miesięcy marka Kernau wprowadziła do swojej oferty wiele nowości. Wachlarz grup produktowych Kernau jest wyjątkowo szeroki, to jedyny producent AGD na polskim rynku oferujący również tak bogaty wybór techniki kuchennej. Marka ta skompletowała bowiem ogromny wybór wysokiej jakości zlewów stalowych, trwałych zlewów granitowych oraz nowoczesnych i funkcjonalnych baterii kuchennych.

Lider w kategorii: Okapy

Warto podkreślić również, że Kernau to lider w kategorii "okapy". Marka wyrosła właśnie na tej grupie produktowej, przez lata doskonaliła ją tworząc produkty niezawodne i ergonomiczne. W ofercie znajdują się okapy podszafkowe, przyścienne, do zabudowy, wyspowe i teleskopowe, które znalazły swe miejsce w wielu polskich domach. Różnorodność modeli, ich kolorystyki oraz parametrów pozwala na dotarcie do klientów z różną zasobnością portfela.

Urządzenia do kuchni i nie tylko

Kernau to jednak nie tylko okapy i technika kuchenna. Producent oferuje także sprzęt do zabudowy, urządzenia wolno stojące, a nawet małe AGD i telewizory. Dzięki niemu wyposażymy nie tylko kuchnię, ale i cały dom, zyskując produkty na lata. Potwierdzeniem tego jest 5- i 10-letnia gwarancja producenta, budująca zaufanie wśród tych, którzy o marce jeszcze nie słyszeli.

Zapoznaj się z polską marką AGD i RTV w sklepach stacjonarnych oraz na kernau.com