Nowy próg SIEGENIA ECO PASS SKY AXXENT do drewnianych drzwi tarasowych PORTAL HS jest całkowicie zlicowany z podłogą. Dzięki temu, wychodząc na taras możemy być pewni, że nie stanie nam na drodze absolutnie żadna przeszkoda.

Ukryty w podłodze próg, jest precyzyjnie dopracowanym rozwiązaniem, dzięki któremu 400 kg drzwi mają stabilne podparcie. Próg posiada również doskonałe parametry termoizolacyjne, a dzięki systemowi uszczelnień zapewnia skuteczne zabezpieczenie przed wiatrem i wodą. Idealnym dopełnieniem progu jest efektywny system drenażowy, który stanowi jednocześnie ekskluzywne wykończenie tarasu.

Drewniana listwa progowa, w której umieszczona jest szyna jezdna, pozwala na kolorystyczne dopasowanie progu do profili ramy lub koloru podłogi. W ramach dodatkowego wyposażenia oferowane jest podświetlenie progu oraz atrakcyjne detale wykończeniowe Kubus Desing wykonane ze stali nierdzewnej.

Dodatkowe produkty uzupełniające w postaci osłony pogodowej oraz systemu drenażowego skutecznie chronią przed wilgocią i dbają o odprowadzenie nadmiaru wody z progu. Montowane od zewnątrz profile uszczelniające, a także wykonane z ekstrudowanych płyt z pianki polistyrenowej - profile cokołowe - ukryte pod progiem, ograniczają przenikanie ciepła nawet w miejscach, których nie widzimy.

Więcej informacji na: www.siegenia.com/pl