Triflex HX1 to pierwszy bezprzewodowy odkurzacz Miele. Innowacja 3w1 jest przełomowym rozwiązaniem w segmencie odkurzaczy pionowych.

Pionowy odkurzacz Triflex od Miele

Innowacyjna koncepcja 3w1 zapewnia wyjątkowo komfortową obsługę, a zmiana trybu pracy odkurzacza jest niezwykle łatwa. PowerUnit - kluczowy moduł urządzenia i jego serce - może być umieszczony na dole, co pozwala na wygodne odkurzanie dużych powierzchni bez obciążania nadgarstków.

W Trybie komfortowym odkurzacz możesz w każdej chwili postawić, żeby zebrać z podłogi przeszkadzające przedmioty, jak choćby porozrzucane zabawki dziecka. Kiedy PowerUnit jest mocowany na górze, czyli w Trybie dużego zasięgu, skutecznie i bez wysiłku odkurzysz trudno dostępne miejsca pod meblami, a także ściany czy sufit. PowerUnit solo zapewnia z kolei komfortowe czyszczenie kanap, foteli, czy tapicerki samochodowej.

Ile czasu sprząta w pełni naładowany odkurzacz bezprzewodowy?

O innowacyjności Triflexa świadczy także elastyczny sposób ładowania. Dzięki zamontowaniu w ścianie bazy ładującej odkurzacz można ładować zarówno wtedy, gdy PowerUnit jest na górze, jak i na dole (w zależności od montażu bazy), ale można także podłączyć do prądu sam akumulator lub odkurzacz bez bazy do samej ładowarki . Po pełnym ładowaniu urządzenie może pracować bez przerwy nawet przez 60 minut, co pozwala sprzątnąć ok. 125 m². W przypadku modelu Prestige z podwójnym akumulatorem czas pracy wydłuża się nawet do 2 godzin.

Samodzielna wymiana akumulatora w odkurzaczu

Ogromnym atutem Triflexa jest także to, że akumulator możemy w prosty sposób wymieniać samodzielnie. Najszersza na rynku elektroszczotka w Triflex zapewnia szybkie i skuteczne sprzątanie. Oświetlenie BrilliantLight na całej szerokości szczotki pozwala zobaczyć kurz (a także zagubione przedmioty ?) w nawet trudno dostępnych zakamarkach. Urządzenie na poziomie mocy 2 i Max samo wykrywa rodzaj odkurzanej powierzchni i w przypadku dywanów zwiększa obroty. Szczotka Multi Floor XXL nadaje się do wszystkich rodzajów podłogi, a zdejmowany wałek możesz łatwo wyczyścić.

Bezprzewodowy Triflex - pionowy odkurzacz dla alergików

Triflex to urządzenie niezwykle przyjazne dla alergików, rodzin z małymi dziećmi czy zwierzętami. Trzystopniowy system filtracji działa perfekcyjnie osiągając 99,999%* efektywności (*wg normy EN 60312-1 dot. model Triflex HX1 Cat&Dog, Triflex HX1 PRO). Technologia Vortex oddziela duży kurz od drobnego pyłu, a filtr na drobny pył i filtr wylotowy zapewniają, że cały brud pozostaje w środku. Nie musisz obawiać się kurzu także po sprzątaniu: pojemnik opróżnia się bez najmniejszego kontaktu z brudem dzięki ergonomicznej funkcji Twist2Open.

Designerskie kolory: Infinity grey z wykończeniem Pearlfinish, Obsidian black i Lotus White z akcentami Rose gold doskonale wpiszą się w każde wnętrze. Niezwykle elastyczny i wszechstronny Triflex to zawsze czysty dom bez wysiłku, a jakość Made in Germany gwarantuje trwałość i niezawodność na lata.