Oszczędność czasu i energii, a także usuwanie bakterii i alergenów w niecałą godzinę, to najnowsze rozwiązania, jakie posiada pralka Candy RapidO RO 16106DXHC5\1-S. Dzięki aplikacji simply-Fi można zarządzać nią z dowolnego miejsca, a nawet kontrolować jej stan techniczny.

Innowacyjne technologie

Mniej czasu na codzienne obowiązki, a więcej na przyjemności? Tak, to możliwe. Pralka Candy RapidO RO 16106DXHC5\1-S posiada piętnaście programów, z czego aż dziewięć z nich trwa krócej niż godzinę. Wybierając krótkie programy prania można być pewnym, że są one skuteczne i zapewniają pielęgnację na wysokim poziomie.

Na wyróżnienie zasługuje program Daily Hygiene, który już w 60 stopniach Celsjusza gwarantuje głębokie czyszczenie odzieży i usunięcie bakterii w zaledwie 59 minut. Niewątpliwą zaletą tego modelu jest funkcja KG Detector, która pozwala dobrać najlepsze parametry prania do wielkości i rodzaju załadunku - urządzenie dostosowuje ilość wody, rytm obrotów bębna czy prędkość wirowania. Wykrywa także obecność piany i w razie potrzeby zwiększa ilość wody podczas płukania.

Jeśli chcemy ułatwić sobie prasownie, warto wybrać dodatkową funkcję pary Easy Iron. W ten sposób zredukowana zostanie ilość zagnieceń, usuniemy także alergeny i roztocza. Candy RapidO RO 16106DXHC5\1-S posiada Certyfikat Woolmark gwarantujący bezpieczne pranie, nawet najbardziej delikatnej odzieży. Bez obawy zatem można prać wełniane swetry - nie utracą one swojego kształtu i rozmiaru.

Funkcja Refresh Touch została stworzona z myślą o osobach, którym zdarza się zapomnieć o wyjęciu prania po jego zakończeniu. Aktywujemy ją z poziomu smartfona, a uruchomione regularne ruchy bębna sprawią, iż pranie będzie pachnące i pozbawione zagnieceń. Użytecznym rozwiązaniem jest także możliwość zatrzymania pralki w trakcie wykonywania cyklu. Wystarczy tylko wcisnąć przycisk Pause, otworzyć drzwi i dołożyć nawet duże gabarytowo rzeczy takie jak koc, czy ręcznik.

Elegancki design i funkcjonalność

Pralka Candy RapidO RO 16106DXHC5\1-S powstała z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach, którzy poza innowacyjnymi rozwiązaniami zwracają uwagę na wygląd urządzenia. Pralka wyróżnia się nowoczesnym designem i wygodniejszą obsługą. Wyżej umieszczony i większy otwór drzwi w znacznym stopniu ułatwia załadowanie i wyładowanie odzieży. Wbudowany nad bębnem duży wyświetlacz LED idealnie wpisuje się w nowoczesną estetykę produktu i pozwala bez trudu zidentyfikować i skonfigurować najlepsze opcje prania.

Zarządzanie pralką przez smartfona

Pralka wyposażona jest w moduł Wi-Fi. Można więc łączyć się z nią za pomocą smartfona. Specjalna aplikacja simply-Fi pozwala w łatwy sposób sprawdzić stan prania o każdej porze dnia, nawet jeśli przebywamy poza domem.

Producent zadbał także o użytkowników, którzy potrzebują wsparcia, gdyż nie są pewni jaki program prania, temperaturę czy prędkość wirowania powinni zastosować do danego rodzaju odzieży.

Dostępna w aplikacji funkcja Snap & Wash pomoże w szybki sposób wybrać najlepszy program prania. Wystarczy za pomocą telefonu zrobić zdjęcie zabrudzonej odzieży, by uzyskać informację o najbardziej odpowiednim programie. Pralka sama ustawi również odpowiednią temperaturę i prędkość wirowania.

Candy RapidO RO 16106DXHC5\1-S posiada najwyższą klasę efektywności energetycznej A+++. Duża ładowność, bo aż 10 kilogramów, będzie praktyczna również dla dużej rodziny. Pralka wyposażona jest w silnik inwerterowy, którego głównymi zaletami są trwałość i cicha praca.

Candy RapidO RO 16106DXHC5\1-S dostępna jest w sieci sklepów EURO.

Cena: 1699 zł

Więcej informacji na: www.candy.pl