Kompaktowy, ergonomiczny i zaawansowany technologicznie, bezprzewodowy odkurzacz Hoover Rhapsody RA22SE 011 jest wygodny w użyciu i bogaty w akcesoria. To wielofunkcyjne urządzenie umożliwia efektywne czyszczenie nie tylko wszystkich powierzchni w domu, ale także w samochodzie. Ponadto dostępna w odkurzaczu technologia HSpin-Core, zapewnia higieniczne i łatwe opróżnienie pojemnika.

Technologia HSpin-Core

Odkurzacz pionowy Hoover Rhapsody RA22SE 011 wyposażony został w innowacyjną technologię HSpin-Core czyli rotacyjny system separacji kurzu. Sprawia on, że kurz, włosy czy sierść zwierząt są spychane na dół zbiornika, dzięki czemu siła ssania jest stała, a filtr pozostaje cały czas czysty. Technologia ta zapewnia szybkie, łatwe i higieniczne opróżnienie zbiornika bez kontaktu z kurzem.

Sprzątanie bez wysiłku

Sprzątanie z Rhapsody RA22SE 011 jest łatwe i wygodne. Dostępny w zestawie szereg akcesoriów umożliwia odkurzanie wszystkich powierzchni nie tylko w domu, ale także w samochodzie.

Łatwiejsze prowadzenie i dostęp do wszelkich zakamarków zapewnia Easy Driving System, który umożliwia przechylenie rury próżniowej aż do 180 stopni. W dodatku wyposażenie elektroszczotki w podświetlenie LED pozwoli usunąć każdą drobinkę kurzu w najciemniejszych miejscach, takich jak np. przestrzeń pod łóżkiem czy szafą. To wielofunkcyjne urządzenie w bardzo łatwy sposób można zmienić w mniejszy odkurzacz, który idealnie sprawdzi się do sprzątania samochodowych tapicerek, wykładzin czy mebli.

Odkurzacz Rhapsody RA22SE 01 zapewnia nie tylko idealny komfort użytkowania, ale także zdrowsze powietrze. Zamontowany przy wylocie filtr HEPA zatrzymuje roztocza i drobinki kurzu, dzięki czemu wydmuchiwane powietrze jest czyste i pozbawione alergenów.

Odkurzacz Rhapsody RA22SE 011 jest lekki i poręczny. Wyposażony został w baterię litową 22V, co umożliwia nieprzerwaną pracę odkurzacza bezprzewodowego nawet do 35 minut. Daje to możliwość posprzątania większego metrażowo mieszkania bez konieczności ładowania urządzenia w trakcie sprzątania.

Baterię można ładować bezpośrednio w urządzeniu lub po jej wyjęciu. Do zestawu dołączony został wieszak ścienny, który umożliwia wygodne przechowywanie odkurzacza.

Bezprzewodowy odkurzacz Hoover Rhapsody RA22SE 011 jest dostępny w sprzedaży, w cenie ok. 890 zł.

Więcej informacji na: www.hoover.pl