Linia Slim Box marki REJS została właśnie rozszerzona o kolejne rozwiązanie. Nowe Cargo Mini Slim Box przeznaczone jest do szafek o szerokości zaledwie 20 cm. Pozwala więc wykorzystać przestrzeń, w której tradycyjne półki, ze względu na brak swobodnego dostępu do przechowywanych rzeczy - nie sprawdzają się wcale. To idealne miejsce na wysokie butelki i słoiki, czy też - jeśli umieścimy je w strefie zmywania - środki czystości.

System dostępny jest w dwóch głębokościach: 450 i 500 mm, co pozwala w pełni wykorzystać miejsce niezależnie od typu zabudowy. Prowadnice z miękkim dociągiem i pełnym wysuwem montowane są po przekątnej, co zwiększa stabilność. Dwie wysokości ścianek bocznych i komplet relingów pozwalają zabezpieczyć produkty przed przewracaniem się podczas otwierania i zamykania szuflad. Dopuszczalna ładowność wynosi 20 kg.

Podobnie jak wszystkie szuflady z linii Slim Box, Cargo Mini występuje w dwóch kolorach: białym i grafitowym. Łączy więc i funkcjonalność, i względy estetyczne. Dzięki temu wybrać możemy modele pasujące do aranżacji i kolorystyki wnętrza.

Więcej informacji na: www.rejs.eu