Firma ORiSTO Sp. z o.o. przedstawia swoje nowości do każdego stylu łazienki. 

Siena - meble do łazienki

Prostota brył mebli SIENA jest złagodzona miękką krzywizną frontów. Charakterystycznym akcentem tej kolekcji jest niewielki, ale wyraźny wizualnie i funkcjonalny uchwyt. Całość, bardzo spójnie dobrana zapewni Twojej łazience przyjazny i przytulny charakter, a szerokie portfolio mebli tej kolekcji, podobnie jak duży wybór umywalek, pozwoli dopasować ją do Twoich potrzeb. Nowością w ofercie mebli SIENA jest bardzo modny obecnie dekor czarny mat, w którym meble prezentują się niezwykle okazale.

Mebe Silver UNI

Kolekcja SILVER to klasyka. Tak lubiane przez Państwa meble teraz występują także w wersji UNI - o podwyższonym standardzie wnętrza i z możliwością kompletowania z wszystkimi umywalkami kolekcji uniwersalnych. Zachowano wszystkie doceniane wyróżniki designu oryginału, w tym uchwyty efektownie frezowane we frontach, skomponowane ze srebrnym, w wersji UNI wykonanym ze stali szlachetnej detalem wewnątrz. Podobnie jak pozostałe meble kolekcji uniwersalnych, SILVER UNI można kompletować także z blatami uniwersalnymi.

Lustra i szafki lustrzane NEO

Z zewnątrz proste i oszczędne, szafki lustrzane NEO zachwycają swoim wnętrzem. Przy ich projektowaniu zredukowano do niezbędnego minimum liczbę występujących w środku elementów i detali. Zaś te, które pozostały - uderzają szlachetnością materiałów i starannością zastosowanych rozwiązań projektowych. A w połączeniu z dodatkowymi, dedykowanymi akcesoriami - także funkcjonalnością, nie mającą porównania w rozwiązaniach występujących na rynku. W tej samej wersji w ofercie znajdziecie również lustra z możliwością dobierania akcesoriów, które sprawią, że Wasze łazienki będą niezwykle komfortowe w użytkowaniu.

Lustra NEO 2

Proste lustro w ramie. Wydawać by się mogło - cóż bardziej banalnego? A jednak oferta NEO 2 to propozycja przyciągająca uwagę. To zamknięte w delikatnej formie detale wąskiej ramki skomponowanej z taflą lustra idealnymi proporcjami. To delikatna gra cieni, dająca wrażenie jakby lustro unosiło się w powietrzu. Lustra NEO 2 to rozwiązanie proste - zaskakująco proste.

Umywalka  z szafką Silver Mini

Szukasz poręcznego rozwiązania do małej toalety przy sypialni lub toalety gościnnej? Nie szukaj więcej! To dla Ciebie jest zestaw Silver - idealna kompozycja małej i bardzo zgrabnej umywalki syntetycznej z szafką z drzwiami. Taki duet łatwo wpasujesz w nawet niewielkie pomieszczenie a możliwość zmiany strony otwierania drzwi zapewni komfortowe korzystanie.

Więcej informacji na: www.oristo.pl