Łazienka to wyjątkowa strefa każdego domu i mieszkania. To w niej - obok sypialni - zaczyna i kończy się dzień. Właściciele domów często nie zdają sobie sprawy z tego, jak duży wpływ na ich samopoczucie może mieć miejsce, w którym budzą się podczas porannej higieny i relaksują wieczorem, podczas ciepłej kąpieli lub prysznica. Dla niektórych łazienka to również miejsce kąpieli i zabaw z dziećmi, czas budowania więzi i miłych wspomnień.

W zależności od upodobań i stylu życia centrum łazienki może stanowić wanna lub prysznic. Osoby poszukujące relaksu, wyciszenia albo odrobiny luksusu wybierają długie kąpiele w pianie i zabiegi w domowym SPA. Zapracowani, aktywni i żyjący w ciągłym biegu lub preferujący ekologiczny styl życia, stawiają natomiast najczęściej na szybki prysznic, który w otoczeniu dobrego designu i wyposażenia również może być bardzo relaksujący.

Najlepszym rozwiązaniem w projektowaniu łazienki jest sytuacja, w której Projektant dobrze pozna swoich Klientów i dzięki temu zaproponuje im łazienkę idealną. Taką, która będzie skrojona na miarę ich potrzeb, z wystrojem, produktami i rozwiązaniami, które będą ich cieszyć w codziennym użytkowaniu przez wiele lat.

Jeśli taka idea projektowania Cię pociąga

Jeśli inspiruje Cię Klient i jego potrzeby, jeśli chcesz zaproponować Klientom nowoczesne wyposażenie wysokiej jakości… to zgłoś się do konkursu i zaprojektuj łazienkę z produktami Excellent. Stwórz idealną łazienkę dla miłośnika długich kąpieli lub energetyzujących pryszniców.

Na laureatów konkursu czekają nagrody finansowe.

Nagroda główna: 5000 zł
Nagroda druga: 3000 zł
Nagroda trzecia: 2000 zł

Ponadto najciekawsze prace opublikujemy na naszych kanałach social media lub w naszych publikacjach.

Nie czekaj zgłoś się do konkursu.

Przedmiotem Konkursu jest wykonanie projektu aranżacji wnętrza łazienki z wanną lub z kabiną firmy Excellent oraz pięcioma dowolnie wybranymi produktami z aktualnej oferty Excellent (np. armatura, ceramika, grzejniki, meble, dodatki).

Kryteria oceny

  • użycie i zastosowanie produktów Excellent,
  • funkcjonalność łazienki,
  • realizm jej wykonania,
  • jakość wizualizacji pod względem merytorycznym i technicznym,
  • ogólne wrażenie po przeanalizowaniu pracy konkursowej.

Regulamin konkursu

Zgłoszenia przyjmujemy poprzez poniższy formularz zgłoszeniowy:

Wypełnij formularz zgłoszeniowy