Firma Gira wprowadza na rynek nowe przyciski do instalacji KNX. Przyciski Gira TS4 charakteryzują się całkowicie nowym design’em w formie bezramkowej. Dopasowane rozmiarem i kolorystyką do serii Gira Esprit stanowią idealne uzupełnienie wystroju wnętrza o nowoczesny sposób zarządzania instalacją inteligentnego domu.

Przyciski dostępne są w wersji szklanej czarnej lub białej, oraz w metalowej z aluminium, stali lub aluminium w kolorze czarnym. Seria zostanie też rozszerzona o kolejne kolory: biały połysk, biały matowy, antracyt, czarny mat, szary mat, oraz metalowy przycisk w kolorze brązu.

Ponadto, każdy z elementów dotykowych przycisku został wyposażony w diody LED o programowalnej kolorystyce. Do wyboru jest 8 kolorów.

Dzięki opcji indywidualnego grawerowania przycisków możliwe jest dopasowanie każdego z nich do konkretnej instalacji, funkcji, pomieszczenia. Opisy oraz piktogramy wybrane spośród dostępnej biblioteki, a także możliwość wgrania własnej grafiki, wprowadzają możliwość personalizacji przycisków w niespotykanym dotąd zakresie.

Firma Gira Giersiepen GmbH & Co. KG jest niemiecką firmą rodzinną istniejącą od 1905 r. Zalicza się do wiodących na świecie dostawców kompletnych, inteligentnych rozwiązań systemowych do elektrotechnicznych, połączonych w sieć, cyfrowych układów sterowania budynkiem. Firma jest jednym z założycieli standardu automatyki domowej KNX.

Więcej informacji na temat przedsiębiorstwa i inteligentnej techniki wyposażenia budynku firmy Gira można znaleźć na: www.gira.com/pl