Oszczędna, bezpieczna, designerska, a przy tym niezwykle innowacyjna - to wszystko cechuje płytę z najnowszej linii Innova marki Solgaz. Takiego rozwiązania w urządzeniach gazowych rynek AGD jeszcze nie widział. Czym tym razem producent zaskoczył klientów?

Przede wszystkim innowacja

Po kilku latach, odkąd Solgaz zrobił niemałe poruszenie na rynku AGD, dziś znowu wkracza z przytupem. Płyty gazowe z linii Innova są najnowszą wersją znanych już urządzeń z ukrytymi palnikami. Marka jako pierwsza na świecie zastosowała żarniki zamiast iskrowników, co przekłada się na niezwykle cichą pracę. Brak charakterystycznego cykania daje jeszcze większy komfort gotowania. Na tym jednak nie koniec.

Całkowicie przebudowany również został układ chłodzenia, co w konsekwencji przyczyni się do jeszcze dłuższej żywotności sprzętu. Obniżono temperaturę zabudowy, dzięki lepszej cyrkulacji powietrza oraz zabudowano spód płyty. W Innovie zwiększono także pola grzejne, przez co bez problemu rozmieścimy na niej duże naczynia, a jeszcze wyższa jakość ceramiki zniweluje możliwość ewentualnych przypaleń.

Funkcje, które ułatwią pracę

Poziom mocy w skali 1 - 9 jest nam wszystkim dobrze znany. Solgaz poszedł o krok dalej i w swoich płytach gaz pod szkłem zastosował możliwość precyzyjnego ustawienia mocy. Zakres temperatury 40° - 250°  pozwala na przygotowanie idealnie wysmażonego dania.

Jeśli zależy nam na czasie - z pomocą przyjdzie funkcja booster. Dzięki niej przyspieszymy gotowanie. Z pewnością przydatne okaże się również rozwiązanie Start&Stop - w momencie, kiedy nagle zmuszeni będziemy oderwać się od gotowania, jednym przyciskiem wstrzymamy pracę płyty, by następnie móc ją wznowić, zachowując wszystkie wcześniejsze ustawienia.

Najnowsza linia płyt Innova posiada też minutnik i timer oraz kontrolę rodzicielską, która zapewni bezpieczeństwo i uchroni przed przypadkowym włączeniem urządzenia.

Idealna w każdej kuchni

Minimalistyczny i estetyczny design sprawiają, że sprzęt odnajdzie się w większości aranżacji kuchennych. Tak, jak w przypadku wcześniejszych modeli, tak i w najnowszej Innovie producent gwarantuje możliwość dostosowania urządzenia do pracy na każdym rodzaju gazu - ziemnym, jak i tego z butli, a co bardzo ważne - zużywa go nawet do 50% mniej, niż tradycyjna kuchenka.

W przypadku, kiedy nie ma prądu, a jest on niezbędny do sterowania płytą, mamy możliwość kontynuować gotowanie za sprawą zasilacza rezerwowego, który utrzymuje pracę płyty w przypadku przerw w dostawie energii elektrycznej. Płyty Innova dostępne są w 3 wariantach, w zależności od stopnia zaawansowania.

Więcej informacji na: www.solgaz.eu