Sypialnia jest jednym z najważniejszych miejsc w naszych mieszkaniach i domach. To w niej spędzamy podczas snu niemal 1/3 naszego życia. Odpowiedni wystrój, łóżko i wygodny materac to podstawowe elementy, które przekładają się na komfort, wygodę w trakcie snu, jak i poranne samopoczucie. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, Pan Materac stworzył własną markę materacy, które cieszą się coraz większą popularnością!

Materac Original Multi - klasyczne rozwiązanie w sypialni

Original Multi to propozycja materaca, którego wkład opiera się na siedmiostrefowej sprężynie kieszeniowej oraz dwóch wysokiej jakości piankach: wysokoelastycznej i lateksie. Podczas snu na materacu Original Multi ciało użytkownika podparte jest stabilnie i prawidłowo w każdym punkcie, dzięki indywidualnej pracy każdej ze sprężyn. Materac wyróżnia się również właściwościami antybakteryjnymi, które wynikają z zastosowania wysoce higienicznej pianki lateksowej. Materac Original Multi to wysokiej jakości materac kieszeniowy w najlepszej cenie na rynku!

Original Thermo - niebywała wygoda za sprawą pianki termoelastycznej!

Materace piankowe to nowoczesne rozwiązania w sypialni. W materacu Original Thermo budowa oparta jest na wytrzymałej i odpornej na odkształcenia piance wysokoelastycznej, która stanowi solidną podstawę zapewniającą stabilność i utrzymanie ciała w prawidłowej pozycji podczas snu. W materacu Original Thermo zastosowano również innowacyjną piankę termoelasyczną, która pod wpływem temperatury i nacisku idealnie dopasowuje się do sylwetki użytkownika. Materace piankowe Pan Materac to wyjątkowy komfort po ciężkim dniu pracy!

Materace ze statusem medycznym - Puls i Tempo

Materace ze statusem medycznym to wysokiej jakości produkty, które stosowane są w profilaktyce wad rozwoju układu ruchowego, wspomaganiu procesu rehabilitacji oraz przeciwdziałaniu powstawaniu odleżyn. W kolekcji materacy Pan Materac znajdują się dwa materace o potwierdzonych właściwościach medycznych: Puls i Tempo. Są to materace wykonane z najwyższej jakości komponentów, które przeszły szereg testów, dzięki którym uzyskały status produktu rehabilitacyjnego. Materace medyczne Pan Materac to wygodny i przede wszystkim zdrowy sen!

Więcej informacji o materacach marki Pan Materac i produktach innych producentów dostępnych w ofercie sklepu na: www.panmaterac.pl