Unikatowe rozwiązania, innowacyjne technologie i perfekcyjne wykończenie - apartament pokazowy w aranżacji GO.CE Design łączy w sobie luksus z najwyższej jakości meblarstwem. Wnętrze, zamknięte w apartamentowcu ZŁOTA 44 - najwyższej w Unii Europejskiej wyłącznie mieszkalnej wieży, już od progu sprawia wrażenie oazy spokoju w sercu wielkiego miasta.

Apartament na 43 piętrze ZŁOTEJ 44

Aranżacja apartamentu na 43. piętrze ZŁOTEJ 44 to połączenie natury, sztuki i najwyższej jakości wykończenia wnętrz. To miejsce gdzie polski, a doceniany na świecie design łączy się z luksusem. Miękkie formy mebli i zaokrąglone płaszczyzny, przypominające nowoczesne rzeźby nadają pomieszczeniom wrażenie niezwykłej plastyczności wnętrza. Inspirowane najbardziej luksusowymi jachtami formy powstały przy zastosowaniu nowoczesnych technologii i ponadczasowych materiałów, a także wykorzystaniu ergonomicznych rozwiązań.

Meble zaskakują liczbą funkcjonalnych miejsc: szafek, szuflad itp. oraz wysokim komfortem użytkowania. Oddają ideę kreatywnych rozwiązań, które połączyło ich twórców oraz nadają wnętrzu stonowanego charakteru i pozytywnej energii.

Apartament pokazowy GO.CE Design to miejsce, które z pewnością przypadnie do gustu wielbicielom sztuki, którzy poszukują alternatyw by móc z nią obcować, ale także inwestorom w celu lokaty części kapitału. W salonie wyeksponowane są dwie unikatowe w skali świata rzeźby autorstwa artysty rzeźbiarza Michała Jackowskiego (Artutito - Exquisite Art Gallery), wykonane ze szlachetnego marmuru Carrara, z których jedna wykończona jest wewnątrz 24-karatowym złotem.

77-calowy telewizor LG z technologią OLED

W apartamencie znajduje się również 77-calowy telewizor LG z technologią OLED. LG do produkcji ekranów OLED wykorzystuje technologię diod organicznych wytwarzanych z polimerów. Dzięki temu każdy piksel jest niezależną, pojedynczą diodą, która sama w sobie stanowi źródło światła. W przeciwieństwie do LCD nie wymaga dodatkowego podświetlenia co sprawia, że na smukłych ekranach, oglądany obraz ma wysoką jakość, nieskończony kontrast i idealną czerń. Technologia wykorzystana w telewizorze LG wykorzystuje algorytmy sztucznej inteligencji i uczy się nawyków, gustu, hobby domownika. Apartament pokazowy GO.CE Design o powierzchni 177 m2 to bez wątpienia przestrzeń kreacji nowej rzeczywistości i oaza, którą warto nazwać domem.

Design i nowe technologie

W luksusowym apartamentowcu ZŁOTA 44 można już zobaczyć prototypowe meble z materiału w nowym, ekologicznym trendzie. W połączeniu z przyjaznymi środowisku elementami ZŁOTEJ 44 ten mariaż z pewnością zwróci uwagę miłośników zarówno dobrego designu jak i inwestorów zainteresowanych nowymi technologiami.

Sam apartamentowiec, który zaprojektowany w celu maksymalizowania komfortu i jakości życia mieszkańców, może pochwalić się trójszybową fasadą, która o 20% zmniejsza zużycie energii i redukuje hałas z zewnątrz. Powietrze jest filtrowane, a woda filtrowana i uzdatniana.

Przyjazna rowerzystom ZŁOTA 44 oferuje parking dla jednośladów, a elektrycznym samochodom dedykowano stacje ładowania w przestrzeni garażowej. Dodatkowo dzięki inteligentnym rozwiązaniom HMS uchylne panele okienne automatycznie zamkną się gdy czujniki na zewnątrz budynku wykryją silny wiatr.

Więcej informacji na: www.zlota44.com