Meble Base są częścią kompletnej kolekcji Laufen Pro. Jego twórcy - Peterowi Wirz - przyświecała jedna myśl: aby stworzyć wysokiej jakości kolekcję atrakcyjną wzorniczo, która może się znaleźć w łazience każdego z nas. Dlatego Laufen oferuje meble o uniwersalnym designie, które sprawdzą się w różnych stylach życia.

Szeroka gama szafek daje duże możliwości aranżacji w różnych wnętrzach. Znajdziemy modele od szerokości 47 cm poprzez wiele pośrednich aż po 120 cm. Wybrane modele dostępne są z drzwiczkami lub z szufladami. Laufen oferuje także meble dla dwojga. Są to zestawy podwójnych szafek z umywalkami. Do małych łazienek proponujemy rozwiązanie o zredukowanej głębokości - 36 cm. Zyskujemy tym cenną przestrzeń do przechowywania.

Ekskluzywne i precyzyjne wykończenia oraz system cichego domykania zapewniają, że szuflady i drzwi zamykają się delikatnie. Użytkowanie ułatwia również zastosowanie eleganckich uchwytów. Szuflady są bardzo pojemne, a porządek w nich pozwolą zachować przegrody.

Meble mają spójny i harmonijny kształt przez zaoblenia i idealną integrację z umywalką. Dostępne są w modnej bieli i ciepłym odcieniu drewna: jasnym wiązie. Meble podumywalkowe opcjonalnie można kompletować z nóżkami. Oprócz dodatkowego wsparcia zyskujemy również ciekawą kompozycję.

Laufen zapewnia komfort również przez SYSTEM MONTAŻU 3D. Dzięki niemu można wyregulować ustawienie szafki w trzech kierunkach . System upraszcza i przyspiesza montaż mebli LAUFEN i pozwala na precyzyjne dopasowanie. Meble zawierają zestaw do montażu oraz posiadają akcesoria opcjonalne: przednie nóżki dla zwiększenia stabilności montażu, syfon oszczędzający miejsce, boczny wieszak na ręcznik. Szafki można kompletować z kolumną.

Bardzo ciekawą i nowoczesną propozycją są umywalki ze stelażem chromowym . Istnieje więc wiele propozycji, z których można wybrać wersję dla siebie. Uniwersalne i minimalistyczne meble Laufen Base zapewniają praktyczne rozwiązania w połączeniu z niezwykłą precyzją i wyjątkową estetyką.

Więcej informacji na: www.laufen.pl