Wybierając z szerokiej oferty środków czystości, większość z nas obawia się, że naturalny skład oznacza brak widocznych efektów sprzątania. Mit ten skutecznie obala marka OnlyEco ze swoimi nowościami. Co to za produkty i czym się wyróżniają? Sprawdzamy.

Zalety ekologicznych środków czystości

Naturalne, ekologiczne środki czystości są przede wszystkim bezpieczne - zarówno dla środowiska, jak i dla nas samych. Skład produktów OnlyEco jest złożony w 99% z surowców pochodzenia naturalnego, nie zawierają SLS, SLES, NTA, EDTA, parabenów, PEG-ów, substancji petrochemicznych, barwników, syntetycznych kompozycji zapachowych, enzymów, fosforanów, siarczanów, formaldehydu, chloru, boranów, wybielaczy optycznych i chemicznych. Receptury są certyfikowane przez ECOCERT na zgodność ze standardem NATURAL DETERGENT.

Formuły są wegańskie i biodegradowalne, a opakowania pochodzą z recyklingu lub nadają się do recyklingu - wszystko w trosce o środowisko naturalne!

Sekret skuteczności: SURFAKTYNA

Co w takim razie odróżnia je od innych "zielonych" detergentów? Niezwykła skuteczność, za którą stoi wykorzystanie najbardziej efektywnych składników naturalnego pochodzenia. Bazą formuł jest SURFAKTYNA, czyli przełomowy składnik czyszczący stworzony w laboratoriach OnlyEco, otrzymywany podczas opatentowanego procesu biorafinacji rzepaku. Badania laboratoryjne potwierdzają, że jest ona 100 razy bardziej delikatna i 4 razy silniejsza niż powszechnie stosowane surowce czyszczące.

To dzięki niej produkty są łagodne dla skóry i czyszczonych powierzchni i jednocześnie bezwzględne dla zanieczyszczeń.

Naturalne nowości 

Co zatem znajdziemy wśród naturalnych nowości OnlyEco?

Pierwszym produktem, którego sukces możemy obserwować na rynku już od dłuższego czasu jest płyn do mycia warzyw i owoców. Naturalny, antybakteryjny, nie zmienia smaku i zapachu, a jednocześnie daje nam gwarancję, że nasze owoce i warzywa są czyste, wolne od bakterii, wirusów i zanieczyszczeń.

Kolejna nowości to hipoalergiczny płyn do mycia naczyń OnlyEco. Doskonale się pieni, jest wydajny i dokładnie czyści naczynia, jednocześnie pozostając bardzo delikatnym nawet dla najbardziej wrażliwej skóry.

Trzecim i chyba najbardziej efektownym w swoim działaniu produktem jest aktywna piana max kamień i rdza - spray, który maksymalnie szybko i skutecznie usuwa osady z kamienia i rdzy z różnego rodzaju powierzchni. Wystarczy spryskać pianą miejsce, które wymaga wyczyszczenia, pozostawić na 2-3 minuty i wyczyścić gąbką. Efekt - niesamowita czystość i blask, bez osadów i rdzy, bez konieczności szorowania.

Produkty dostępne są w sieci drogerii Rossmann oraz w sprzedaży internetowej www.sklep.onlybio.life