Szeroki wybór mebli i artykułów wyposażenia wnętrz, wyróżniających się doskonałym designem, to znak rozpoznawczy Domoteki. Klienci doskonale wiedzą, co mogą znaleźć w ofercie, a także z jakich materiałów wykonane są produkty. Domoteka idzie jednak o krok dalej i w kreatywny sposób dopełnia swój asortyment. Temu służy wydarzenie Domomarket - targi autorskie, które odbędzie się w dniach 16-17 października 2020 roku. Będzie można na nich nabyć unikatowe produkty modowe, biżuteryjne czy dekoracyjne.

Jestem Slow, czyli startuje Domomarket!

Domomarket to wyjątkowe targi prezentujące najlepsze autorskie marki. Celem wydarzenia - organizowanego we współpracy z projektem Jestem Slow - jest wspieranie lokalnych producentów i projektantów oraz popularyzowanie idei „slow”, czyli świadomego, a także odpowiedzialnego dokonywania zakupów.

- Domoteka to miejsce inspiracji, które kreuje trendy, a także zawsze wychodzi naprzeciw potrzebom klientów. Nasza oferta jest bardzo zróżnicowana, jednak postanowiliśmy ją nieco poszerzyć. Mamy świadomość, jak ważne jest poszukiwanie autentyczności, unikalności oraz produktów lokalnych, które powstają zgodnie z ideą slow oraz w trosce o środowisko. Stąd pomysł na organizację Domomarket, który uzupełni naszą ofertę właśnie o takie produkty - dekoracje czy akcesoria. Zależy nam przy tym na promowaniu małych producentów oraz projektantów - mówi Agata Brzezińska, Head of CEE w firmie Pradera, właścicielka Centrum Wyposażenia Wnętrz Domoteka.

Targi w Domotece stanowią więc idealną okazję do kupienia unikatowych, oryginalnych produktów, zainspirowania się najnowszymi designerskimi trendami, przetestowania kosmetyków czy znalezienia modowych perełek.

- Wybierając marki do targów Domomarket, kierowałam się wartościami, które są bliskie nam jako Grupie Slow. Wystawców obecnych na targach łączy to, że ich projekty są autorskie i oryginalne, a oferowane przez nich produkty są wytwarzane lokalnie, w Polsce, w pojedynczych egzemplarzach lub krótkich seriach. Każda z marek ma jednak swój indywidualny, charakterystyczny styl, także oczekujcie ogromnej różnorodności! - zaprasza na targi Marta Głogowska, Manager Projektu w Grupie Jestem Slow.

Co kupimy na targach w Domotece?

W Domomarket wezmą udział wystawcy z następujących kategorii:

• Dom (artykuły dekoracyjne, dodatki, szkło, ceramika, tekstylia)

• Moda (odzież i dodatki, biżuteria, obuwie)

• Pielęgnacja (kosmetyki i akcesoria)

• Vintage (artykuły dekoracyjne, odzież, rowery)

• Kultura i rozrywka (książki, plakaty, kolaże, warsztaty)

Na targach pojawią się produkty unikalne, autorskie, świetnie zaprojektowane. Wpisuje się to szerszą filozofię Domoteki, która zachęca do pięknych, dobrych zmian nie tylko w domu, lecz także w stylu życia. Więcej informacji na temat Domomarket, a także uczestniczących w nim wystawców można znaleźć na stronie WWW Domoteki oraz na profilu FB. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Serdecznie zapraszamy do Domoteki!